حسین ماهینی
حسین ماهینی
نگرانی حسین ماهینی برای بازی امشب با الدحیل چیست؟
حسین ماهینی مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس و کاپیتان دوم این تیم می‌داند تقابل با الدحیل در تهران هم کار سختی است به همین خاطر تلاش می‌کند بدون اینکه احساساتی شود، در مورد بازی امشب برابر این تیم صحبت کند.
حسین در ابتدای حرف هایش گفت: «ما در بازی رفت مقابل الدحیل شکست خوردیم اما هر نتیجه دیگری هم می گرفتیم، کارمان سخت بود. این موضوع را برانکو هم در مصاحبه هایش اشاره کرده که ما با یکی از بهترین تیم های آسیا بازی داریم و به قول سیدجلال حسینی، الدحیل حتی از تیم ملی قطر هم قوی تر است.»
بازیکن شماره ۱۳ پرسپولیس، صحبت هایش را این طور ادامه داد: «در دیدار رفت، با اینکه در خانه حریف و مقابل یک تیم پر مهره بازی داشتیم اما توانستیم بهتر از حریف مان ظاهر شویم. به خصوص در نیمه دوم کنترل کامل بازی در دست ما بود اما بدشانسی آوردیم و در گلزنی ناموفق بودیم. حالا همه چیز به بازی برگشت کشیده و چون عملکردمان در بازی رفت بهتر از حریف بود، می توانیم مدعی انجام بازی برتر مقابل الدحیل باشیم. البته فراموش نمی کنیم که حریف مان چقدر قوی است و مشکلات ما را هم ندارد. آنها لیستی پر از بازیکنان موثر دارند و از سوی دیگر، توانایی شان برای همه مشخص شده است.»
مدافع راست سرخ ها همچنین گفت: «من فقط امیدوارم امشب تمام سکوهای ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر شود. اگر این اتفاق رخ بدهد، ما یک گام بلند به سمت صعود برمی داریم. تجربه ثابت کرده تیم های عربی حوزه خلیج فارس از حضور تماشاگران هراس دارند و اگر ورزشگاه پر شود، می توانیم امیدواری بیشتری برای صعود داشته باشیم. پرسپولیس پتانسیل های بالایی دارد و با وجود تمام مشکلات، به میدان می رویم تا از حق فوتبال ایران و هواداران پرسپولیس در داخل زمین دفاع کنیم. انشالله که برد با ما خواهد بود و با قدرت از سد الدحیل عبور خواهیم کرد.»
از ماهینی در مورد میزان مصدومیتش پس از بازی با نساجی هم پرسیدیم که این طور پاسخ داد: «فعلا وضعیتم خیلی بد نیست. بعید می دانم این مصدومیت مانع از حضورم در میدان شود. عملا به اندازه کافی بازیکن نداریم و همه ما باید با هر شرایطی که هست، به میدان برویم و برای پرسپولیس بازی کنیم. چاره دیگری وجود ندارد. بچه های دیگر هم با وجود مصدومیت هایی که داشتند، تا به حال برای تیم بازی کردند و من هم تلاش می کنم در ایده آل ترین شرایط ممکن به بازی دوشنبه شب برسم.»
عبارات کليدی: حسین ماهینی، پرسپولیس، پرسپولیس تهران، الدحیل قطر، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۵۷۵
انتشار: دوشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۰۹
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰