ادین ژکو
ادین ژکو
ادین ژکو در آستانه تمدید قرارداد با رم
فوتبال جهان - باشگاه رم در صدد نگه داشتن ادین ژکو در پایتخت ایتالیاست.
ادین ژکو به زودی قراردادش را با رم تمدید می‌کند و ممکن است حتی پس از بازنشستگی‌اش هم در این باشگاه در کنار فرانچسکو توتی، کاپیتان سابق جالوروسی فعالیت داشته باشد.
ژکو این هفته در رشته مدیریت ورزشی از دانشگاه سارایوو فارغ‌التحصیل شد که نشان می‌دهد او برای آینده‌اش برنامه‌هایی در حوزه اجرایی فوتبال دارد.
ژکو به زبان‌های بوسنیایی، چک، آلمانی، انگلیسی و ایتالیایی صحبت می‌کند و به همین دلیل اضافه شدنش به کادر اجرایی باشگاه رم در حوزه جذب بازیکن بسیار ارزشمند خواهد بود.
در همین حال سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا گزارش کرده است که باشگاه رم می‌خواهد قرارداد ژکو را برای یک سال تمدید کند و او را تا سال ۲۰۲۱ در این تیم نگه دارد که در آن زمان ژکو ۳۵ ساله خواهد بود. البته ژکو برای یک سالی که به مدت قراردادش اضافه می‌شود، حقوقش را کاهش می‌دهد و آن را از ۴.۵ میلیون یورو به چهار میلیون یورو می‌رساند.
این سایت همچنین مدعی شده است که ژکو پس از پایان قرارداد خود کفش‌هایش را آویزان می‌کند و همچون توتی در کنار مونچی، مدیر ورزشی باشگاه رم فعالیت خواهد کرد. در همین حال گفته شده که اتحادیه فوتبال بوسنی هم به ژکو پیشنهاد داده است که در این سازمان در پستی اجرایی مشغول به کار شود.
عبارات کليدی: ادین ژکو، رم ایتالیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۲۴۷۹
انتشار: پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۳۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰