بهداد سلیمی
بهداد سلیمی
شایعه آسیب دیدگی غول گرجستانی/ کاش بهداد سلیمی خداحافظی نکرده بود!
در نبود بهداد سلیمی و شایعه مصدومیت تالاخادزه،سعید علی حسینی می‌تواند شانس بالایی برای کسب مدال طلا در مسابقات جهانی داشته باشد.
در حالی که زمان زیادی تا شروع رقابت های جهانی وزنه برداری در ترکمنستان باقی نمانده است از گرجستان خبر می رسد که تالاخادزه از ناحیه کشاله ران آسیب دیده و در روزهای آینده باید تمرینات خودش را به صورت خیلی سبک دنبال کند.
لاشا تالاخادزه وزنه بردار گرجستانی که رکوردار حرکت یک ضرب و مجموع جهان در دسته فوق سنگین است جدی ترین رقیب برای سنگین وزن های ایران است.سنگین وزن هایی که یکی از آنها همین چند روز پیش و در بازی های آسیایی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد و حالا سعید علی حسینی است که باید بار سنگینی را به دوش بکشد.
خبر مصدومیت تالاخادزه در حالی دارد در رسانه ها مطرح می شود که خیلی ها افسوس خداحافظی بهداد سلیمی را می خورند.وزنه بردار شایسته ای که حتی در حضور تالاخادزه هم حرفهای زیادی برای گفتن داشت.با این حال اگر مصدومیت این وزنه بردار گرجستانی جدی باشد و او به مسابقات جهانی نرسد شانس برای کسب مدال طلای سعید علی حسینی بیشتر از قبل خواهد بود.البته بیش از یک ماه تا مسابقات جهانی باقی مانده و معلوم نیست که تا آن زمان چه اتفاق هایی خواهد افتاد.
عبارات کليدی: بهداد سلیمی، وزنه‌برداری
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۴۳۸
انتشار: دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۱۰:۳۰
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰