امید ابراهیمی
امید ابراهیمی
امید ابراهیمی: انتظارات از تیم ملی در جام‌ملت‌ها بالاست
هافبک تیم‌ملی فوتبال ایران معتقد است که این تیم توانایی موفقیت در جام‌ملت‌های آسیا را دارد.
 امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: بعد از جام‌جهانی اولین کمپ تمرینی تیم‌ملی است. تمام برنامه‌ریزی‌ها انجام شده تا تیم‌ملی در جام‌ملت‌ها نمایش خوبی داشته باشد. امروز جلسه دوم تمرین است. ان‌شاءالله نفرات تکمیل می‌شود و با تمرینات و بازی‌های تدارکاتی که انجام می‌دهیم برای جام‌ملت‌ها آماده می‌شویم. خوشبختانه با نتایجی که در جام‌جهانی گرفتیم انتظارات از تیم ملی بالا رفت تا در جام‌ملت‌ها موفق شویم. ان‌شاءالله با تلاش بازیکنان و کادرفنی یک اتفاق خوب برای تیم ملی در جام‌ملت‌ها رخ دهد.
او افزود: قبل از جام‌جهانی، ما بازی تدارکاتی با تیم‌های بزرگ نداشتیم اما با همت بازیکنان عملکرد خوبی در جام‌جهانی داشتیم. امیدواریم با حمایت مسئولان و فراهم شدن بازی‌های تدراکاتی خیلی خوب، تیم‌ملی با تمرکز نمایش خوبی در جام‌ملت‌ها داشته باشد.
بازیکن تیم ملی در پاسخ به این سوال که چقدر کار ایران در جام‌ملت‌ها برای قهرمانی سخت است، گفت:  اصلا در فوتبال بازی آسان وجود ندارد. در تورنمنت بزرگی مانند جام‌جهانی و جام‌ملت‌ها همه تیم‌ها می‌آیند تا بهترین عملکردشان را داشته باشند. کشورهایی مانند ژاپن، کره جنوبی و استرالیا بازیکنان خوبی در اروپا دارند و این مسئله کار ما را سخت می‌کند. انتظارات هم از تیم‌ملی بالاست اما با پشت‌کار بازیکنان می‌توانیم در جام‌ملت‌ها موفق باشیم.
عبارات کليدی: امید ابراهیمی، تیم ملی ایران، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۳۲۸
انتشار: دوشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۲۳:۰۵
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰