وینفرد شفر و جری ساناک
وینفرد شفر و جری ساناک
دلخوری شدید وینفرد شفر از رواج دوباره یک شایعه!
وینفرد شفر و دستیارانش تعجب‌زده از این هستند که باز رسانه‌های ایران از بیماری جری ساناک، دستیار فصل قبل مرد آلمانی نوشته‌اند.
 استقلال این فصل هنوز به آن ثبات تاکتیکی سال قبل نرسیده است. حالا گروهی از منتقدان مربی آلمانی می گویند از وقتی که ساناک از استقلال رفته این تیم آشفته شده است. دستیار مورد اطمینان وینی شفر که وقتی بود البته بسیاری به دلیل جثه درشتش می گفتند مگر او چیزی از فوتبال هم می داند؟
با این وجود حالا او را پاشنه آشیل استقلال کرده اند. اما چرا او برنگشته؟ نزدیکان به باشگاه استقلال، مدام این خبر را به بیرون درز می دهند که استقلال تمام تلاشش را کرده تا ساناک برگردد اما بیماری سرطان این مربی عود کرده و او برای همین دیگر به ایران نمی آید.
این نکته ای است که باعث دلخوری تیم مربیگری وینفرد شفر شده است. او یک ماه قبل هم خبر بیماری مجدد ساناک را تکذیب کرده بود و باز هم اصرار دارد این مربی ۲۰سال قبل سرطان داشته اما بر بیماری غلبه کرده و هیچ مشکلی برای سلامتی اش ندارد خوشبختانه.
شفر اعتقاد دارد رفتار ناپسند مدیران پیشین استقلال و وعده های ناتمام و نافرجامی که به او داده شد و عمل نکردند و شرایط پراسترس کار در استقلال بدون امنیت مالی و آرامش فکری باعث شده تا ساناک تصمیم به جدایی بگیرد. او در مدتی که ایران بود به دلیل عدم پرداخت مالیات هایش ممنوع الخروج شد و روزگار سختی را گذراند و این برخوردها هم سبب شده به گفته شفر ، این مربی به رغم دوستی با مرد آلمانی پرونده کار در ایران را در ذهنش برای خود ببندد.
شفر اما دلخور است از اینکه شایعه بیماری ساناک این قدر ساده در ایران رسانه ای می شود و او می گوید چنین خبری اصلا صحت ندارد و بازتابش تنها می تواند باعث نگرانی بی مورد نزدیکان این مربی در کشورش شود.

 
عبارات کليدی: وینفرد شفر، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۳۰۴
انتشار: يکشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۵۰
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰