اصغر حاجیلو
اصغر حاجیلو
اصغر حاجیلو : استقلال تا صبح هم نمی‌توانست گل بزند/ گلر دوم قهر نکرده است!
سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به دلایل شکست این تیم برابر پارس‌جنوبی در هفته چهارم گفت: در این دیدار فوق‌العاده بدشانس بودیم و تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم.
اصغر حاجیلو در خصوص شکست یک بر صفر آبی پوشان برابر پارس جنوبی گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. هر دو تیم برای پیروزی تلاش زیادی کردند اما این پارس جنوبی بود که توانست از موقعیت خود استفاده کرده و به گل دست پیدا کند.
وی ضمن تبریک به پارس جنوبی گفت: پارس جنوبی تیم جوانی است و بازیکنانی در آن حضور دارند که می توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند، بنابراین به آنها تبریک می گویم و امیدوارم این تیم روند موفقیت خود را ادامه داد.
حاجیلو در مورد شکست استقلال هم گفت: متاسفانه در این بازی فوق العاده بدشانس بودیم و اعتقاد دارم اگر تا صبح هم بازی می کردیم، توپ های ما به گل تبدیل نمی شد.
وی تاکید کرد: در نیمه اول خوب و هماهنگ نبودیم اما در نیمه دوم کاملا بر بازی مسلط شدیم، موقعیت های زیادی داشتیم که هرکدام از آنها با بدشانسی از دست رفت و ما در پایان نتیجه را به پارس جنوبی واگذار کردیم.
حاجیلو در خصوص نیامدن حسین حسینی همراه با تیم به تهران و صحبت هایی مبنی بر ناراحتی او از قرار نگرفتن در درون دروازه، گفت: حسینی دروازه بان بزرگی است و این را فصل گذشته اثبات کرده و مطمئنا برای رسیدن به جایگاهش همچنان تمرینات خوب خود را انجام خواهد داد اما دلیل نیامدن این بازیکن به تهران قهر نبوده و او با هماهنگی ما به تهران بازنگشته و قرار است روز شنبه در تمرین ما حضور پیدا کند.
وی در ادامه و در خصوص بازی روز چهارشنبه استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: مطمئنا کادر فنی نکات لازم را از بازی پارس جنوبی به بازیکنان یادآوری خواهد کرد و بازیکنان باید ضمن برطرف کردن نقاط ضعف خود با تمریناتی که انجام می دهند، خود را آماده دیدار روزچهارشنبه برابر فولاد خوزستان کنند.
سرپرست استقلال تصریح کرد: فولاد تیم خوبی است، از مربی و بازیکنان قابلی سود می برد و توانسته در دیدار برابر نساجی هم پیروز میدان باشد، بنابراین اعتقاد دارم بازی سختی پیش روی دو تیم است و هواداران می توانند با حضور در ورزشگاه شاهد یک بازی جذاب و تماشاگرپسند باشند.
وی در پایان ضمن عذرخواهی از هواداران بابت شکست برابر پارس جنوبی گفت: از اینکه نتوانستیم دل هواداران را شاد کنیم بسیار ناراحت هستم و امیدوارم بتوانیم در بازی روز چهارشنبه با پیروزی برابر فولاد خوزستان، این شکست را جبران کرده و خود را آماده دیدار برابر السد قطر کنیم.
عبارات کليدی: اصغر حاجیلو، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۰۳۸
انتشار: شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۱۸
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰