مهسا جاور
مهسا جاور
مهسا جاور: رقبای سختی در جاکارتا داریم
قایقرانی زنجانی اعزامی به جاکارتا گفت: در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی با رقبای سختی مواجه خواهیم بود اما برای کسب نشان خوش‌رنگ با همه توان به مصاف حریفان خواهیم رفت.
مهسا جاور اظهار کرد: بازی‌های آسیایی یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سطح آسیا به‌شمار می‌آید که در همین راستا اردوهای مختلفی برای حضوری قدرتمند در این رویداد بزرگ تدارک دیده شده است. با توجه به سابقه حضور در رقابت‌های مختلف اعم از آسیایی، در جاکارتا کار سختی پیش‌رو خواهیم داشت، به همین خاطر کسب مدال در این رقابت‌ها نسبت به سایر مسابقات دشوار است.
وی تصریح کرد: با مشکلات زیادی در امر برگزاری اردو مواجه بودیم که نبود یک پیست استاندارد روئینگ به این مشکلات دامن می‌زد. در بازی‌های آسیایی جاکارتا، چین به عنوان قدرت نخست در رشته روئینگ به‌شمار می‌آید زیرا این تیم در هر استان و شهر خود چندین کمپ مجهز این رشته را دارد.
این ملی‌پوش زنجانی در ادامه گفت: تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران با همه سختی‌هایی که پشت سر گذاشته در برابر رقبایی چون چین، هنگ‌گنک، چین‌تایپه، ژاپن، ازبکستان و قزاقستان که اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته‌اند با تمام قدرت و غیرت به میدان خواهد رفت.
جاور در ادامه به اردوی روئینگ ایران در چین اشاره کرد و افزود: متاسفانه در کشور پیست استاندارد روئینگ نداریم و همین مسئله باعث شده است تا پشت سدها تمرین کنیم و یا در خارج از کشور اردو برگزار شود. چین یکی از بهترین کشورها در بحث برگزاری اردو اوده و از شرایط مناسب آب و هوایی مشابهی با اندونزی برخوردار است.
وی یادآور شد: تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران دو نوبت در چین اردوی آمادگی برگزار کرد که مرحله نخست این اردو در زمستان و از سطح خوبی برخوردار بود اما مرحله دوم اردو در تابستان برگزار شد که متاسفانه به دلیل ندادن قایق، تمرینات را از دست دادیم و مرحله سوم را با صلاحدید مربی در سد میانه آیدوغموش پشت سر گذاشتیم.
جاور تصریح کرد: لازمه موفقیت در رشته روئینگ، داشتن تمرینات مداوم و با فشار مناسب است که خوشبختانه در شهرستان میانه توانستیم اردوی مناسب همراه با آرامش را برگزار کنیم که امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی جاکارتا کسب کنیم.
عبارات کليدی: مهسا جاور، قایقرانی، بازی‌های آسیایی 2018
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۰۲۴
انتشار: شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۰۵
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰