مرتضی پورعلی‌گنجی
مرتضی پورعلی‌گنجی
پورعلی‌گنجی: بازی در اروپا رویا و هدف همیشگی من بود
مدافع ملی‌پوش کشورمان از حضور در تیم جدیدش ابراز رضایت و خوشحالی کرد.
 مرتضی پورعلی‌گنجی پس از امضای قرارداد با تیم «یوپن» بلژیک از پیوستن به تیم جدیدش ابراز رضایت کرد.
او که با سابقه ۳۰ بازی ملی در هر ۳ بازی تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال حضور داشت در سطح اول فوتبال کشورش، چین و اخیرا السد قطر ۱۲۴ بازی انجام داده  و در ۲۶ سالگی ۹ بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.
پورعلی‌گنجی پس از این انتقال گفت: تا این لحظه از دوران حرفه‌ای‌ام خودم را با شرایط و بازی در کشورها و سطوح مختلف وفق داده‌ام.بازی در اروپا، رویا و هدف همیشگی‌ام بود. برای مبارزه جدید آماده هستم، به آینده نگاه می‌کنم و از مسئولان باشگاه بابت اعتماد و تلاش برای خریدن من تشکر می‌کنم.
مدافع تیم ملی ایران در ادامه افزود: کاملا مشتاق و همواره آماده پیشرفت هستم.امیدوارم با انجام بهترین بازی‌های ممکن به بازیکنی مهم برای یوپن تبدیل شوم. آماده بازی و تمرین برای تیم جدیدم هستم.
کریستوف هنکل، مدیر باشگاه  بلژیکی هم درباره خرید جدید تیمش گفت: پورعلی‌گنجی در تیم ملی کشورش و باشگاه‌هایی در سطح اول ایران و چین مهره‌ای کلیدی بوده و با وجود تنها ۲۶ سال سن، تجربیات و مهارت فراوانی دارد. از جذب مرتضی خوشحال هستیم و اطمینان داریم به ما در قدرتمندتر شدن خط دفاعی کمک شایانی خواهد کرد.به بازیکن جدیدمان خوشامد می‌گوییم.
عبارات کليدی: مرتضی پورعلی‌گنجی، یوپن بلژیک، لیگ بلژیک
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۰۱۷
انتشار: جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۳۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰