جان لوئیجی بوفون
جان لوئیجی بوفون
بوفون: یوونتوس امسال قهرمان اروپا هم نشود تا آستانه قهرمانی خواهد رفت
کاپیتان پیشین بانوی پیر فصل موفقی را در رقابت‌های اروپایی برای هم‌تیمی‌های پیشین خود پیش‌بینی می‌کند.
جان لوئیجی بوفون می‌گوید امیدوار است که ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس با موفقیت این تیم در رقابت‌های اروپایی همراه شود.
کاپیتان سابق بیانکونری که در پایان فصل گذشته یوونتوس را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد، به شبکه اسکای ایتالیا گفت: من امیدوارم که رونالدو در یوونتوس هم همان کارهایی را انجام دهد و خدماتی را ارائه کند که در تیم‌های قبلی‌اش انجام می‌داد.
بوفون ادامه داد: قطعاً رونالدو نمی‌تواند به یوونتوس به اندازه ضربات روحی که در سال‌‌‌های اخیر به این تیم زده است خدمت کند. یوونتوس تیمی نیست که موفقیتش غافلگیر کننده باشد. آنها یک هئیت‌مدیره، رئیس، تاریخچه، تیم و هواداران فوق‌العاده دارند و به همین دلیل اگر امسال قهرمان اروپا نشوند، تا آستانه قهرمانی خواهند رفت.
بوفون ۴۰ ساله در ادامه از شروع خوب تیمش در هفته نخست لوشامپیونه با برتری ۳ بر صفر مقابل کان ابراز خرسندی کرد. این دومین پیروزی متوالی بوفون با PSG پس از کمک به این تیم برای فتح سوپرجام فرانسه بود.
کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا عنوان کرد: من واقعاً خوشحالم چون ما دومین بازی‌مان را بردیم آن هم با کلین شیت. اینجا انرژی خاصی در تیم‌مان وجود دارد. من برای بازی در پاری‌سن‌ژرمن بسیار هیجان زده بودم. درباره شرایط این تیم با هم‌تیمی‌هایم صحبت کرده بودم به خصوص درباره هواداران. ما تیمی بسیار قدرتمند با کلی بازیکن طراز اول هستیم. اگر یاد بگیریم که چطو باید با یکدیگر کمک کنیم و گاهی اوقات همه بازیکنان باید در دفاع شرکت کنند، وضعیت‌مان از این هم بهتر خواهد شد.
عبارات کليدی: جان‌لوئیجی بوفون، یوونتوس
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۱۹۵۰
انتشار: دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۴۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰