سامان قدوس
سامان قدوس
سامان قدوس اولین ایرانی تاریخ لیگ فرانسه
رییس باشگاه اوسترشوندز از جزئیات توافق سامان قدوس با تیم رن فرانسه پرده برداشت. او با قراردادی ۳.۵ میلیون یورویی به لیگ فرانسه خواهد رفت.
به‌ گزارش "کانال فوتبال" سوئد، در حالی که گفته می‌شد سامان قدوس در فصل آینده با پیراهن تیم تازه صعود کرده اوئسکا به میدان خواهد رفت. اما در نهایت به نظر می‌رسد رن فرانسه مقصد بعدی بازیکن ایرانی است.
قدوس دیشب (یک‌شنبه) از ‌دقیقه ۷۵ بازی برای تیمش به میدان رفت و موفق شد در این مسابقه یک گل به ثمر برساند و پاس گل دوم تیمش را نیز بدهد. دیداری که به نظر می‌رسد آخرین دیدار قدوس با اوسترشوندز است.
قدوس با قراردادی دو ساله و به ارزش ۳.۵ میلیون یورو به رن خواهد رفت که از این مبلغ ۲۰ درصد به باشگاه سوئدی می‌رسد.
قدوس اولین ایرانی لیگ فرانسه خواهد بود.
دنیل کیندبرگ، رییس باشگاه اوسترشوندز درباره انتقال قدوس به رن فرانسه، گفت‌: ما پیشنهاد باشگاه رن فرانسه را قبول کردیم. حالا قدوس می‌تواند این باشگاه را ترک کرده و به به تیم رن بپیوندد.
بازیکن ایرانی درباره پیوستن خود به رن فرانسه، گفت‌: من در ابتدا باید این را بگویم که در آستانه پیوستن به اوئسکا بودم ولی باشگاه پیشنهاد رن فرانسه را مورد تایید قرار داد. من حتی دیداری هم با سران تیم اسپانیایی داشتم.
سامان قدوس در ۳۲ بازی خود در سال ۲۰۱۸ موفق شد ۱۴ گل به ثمر برساند و حضور در لیگ اروپا را تجربه کند. او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به میدان رفت.
عبارات کليدی: سامان قدوس، اوسترشوندس سوئد، لیگ سوئد
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۱۹۳۶
انتشار: دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۰۸
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰