کریم انصاری‌فرد
کریم انصاری‌فرد
انصاری‌فرد: خیلی حیف شد که صعود نکردیم/ طارمی اگر نبود ما در جام جهانی نبودیم
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: خیلی حیف شد که صعود نکردیم و تا سال‌ها باید حسرت این بازی را بخوریم.
کریم انصاری‌فرد پس از بازی ایران و پرتغال اظهارداشت: تازه جان گرفته بودیم  و خیلی حیف شد که صعود نکردیم. خیلی حیف شد فکر می‌کنم تا سال‌ها حسرتش را می خوریم. من افتخار می‌کنم به این بازیکنان و خوشحالم که کنار این بازیکنان حضور دارم.
وی افزود: بازیکنان و همه اعضای کادر فنی زحمت کشیدند و جا دارد به آنها خسته نباشید بگویم. ما پا به پای بهترین تیم‌های دنیا جنگیدیم و می‌توانستیم از گروه مرگ به عنوان تیم نخست صعود کنیم که این اتفاق نیوفتاد.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: از مسئولان می‌خواهیم از همین الان به فکر حفظ این تیم باشند و ما جام ملت‌های آسیا را پیش رو داریم و باید برای آن مسابقات اماده شویم. ما شانس قهرمانی آسیا هستیم و باید از همین امروز دیگر به فکر آن مسابقات باشیم.
انصاری‌فرد در مورد گلی که پرتغال زد، تصریح کرد: خدا را شکر توانستم زحمت همه بازیکنان را به ثمر برسانم و این گل خیلی قشنگتر می‌شد وقتی که با صعود همراه بود. شرمنده مردم ایران شدیم.
وی افزود: تیم ما همیشه در زمین خودش را ثابت می‌کند. همیشه سرمان پایین بوده تا در زمین خودمان را نشان دهیم. باز هم تاکید می‌کنم ما شانس قهرمانی آسیا هستیم و باید این تیم حفظ شود تا موفقیت شویم و همچنین در دوره بعدی جام جهانی به مرحله بعدی صعود کنیم.
انصاری‌فرد در پایان گفت: می‌دانم که مردم از طارمی دلخور هستند اما یادمان نرود مهدی همان بازیکنی بود که گل صعودمان به جام جهانی را زد و اگر او نبود الان اینجا نبودیم. همه ما یک تیم هستیم و وقتی گل می‌زنیم همه تیم این گل را به ثمر رسانده و وقتی هم موقعیت خراب می‌شود همه تیم آن را هدر داده اند. نباید هجمه تنها روی یک بازیکن باشد.مهدی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که در این چند سال خوب درخشیده است.
عبارات کليدی: کریم انصاری‌فرد، تیم ملی ایران، جام جهانی 2018 روسیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۹۷۷
انتشار: سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷
ساعت: ۰۸:۴۴
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰