کشتی
کشتی
لابی گسترده روس‌ها برای ضربه زدن به کشتی ایران
روس‌ها این روزها با لابی گسترده و برنامه ریزی وسیع به دنبال ضربه زدن به کشتی ایران با استفاده از حربه کشتی‌گیران رژیم اشغالگر قدس هستند.
در حالی که برخی‌ها از وضعیت کشتی‌گیران ما مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس آگاه هستند، روس‌ها با آگاهی کامل و با لابی گسترده به دنبال ضربه زدن به کشتی ایران از این راه هستند.
روس‌ها با در اختیار قرار دادن مربی و کشتی گیر در تمامی رده‌های سنی از نوجوانان تا بزرگسالان در بعد فنی حمایت بسیار گسترده‌ای را از رژیم اشغالگر قدس آغاز کرده‌اند.
روس‌ها از سوی دیگر با فشار بر اتحادیه جهانی با دستاویز قرار دادن راهکارهای گذشته کشتی ایران برای مسابقه ندادن با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس، عملا جلوی این کار را متوقف کرده‌اند و به دنبال محروم کردن کشتی گیران و تعلیق کشتی ایران در صورت تکرار آن هستند.
در هر حال روس‌ها با تمام توان فنی و مدیریتی خود به دنبال ضربه زدن به کشتی ایران هستند و بنظر می رسد که ۱۳ تا ۱۷ تیرماه در رقابت‌های نوجوانان جهان در کرواسی و در اولین مسابقه جهانی آنها این برنامه را دنبال می‌کنند. در این بین لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی از یک سو بواسطه حضور در کمیته بین المللی المپیک و لابی گسترده صهیونیسم در این نهاد بین‌المللی و از سوی دیگر ارتباط بسیار مناسب با پوتین رئیس جمهور روسیه در این راه قطعا دیگر در کنار کشتی ایران نخواهد بود.
به هرحال از زاگرب تا بخارست کشتی ایران در حضور ۸۰ کشتی گیر آزاد و فرنگی خود هر لحظه باید دغدغه قرعه نحس رژیم اشغالگر قدس را داشته باشد بدون اینکه حمایتی از سوی متولیان ورزش کشور در این خصوص صورت گرفته باشد.
عبارات کليدی: کشتی آزاد، کشتی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۸۹۶
انتشار: جمعه ۱ تير ۱۳۹۷
ساعت: ۱۰:۴۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰