میلاد محمدی
میلاد محمدی
محمدی: برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی می‌جنگیم
دفاع چپ تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش هر آنچه در توان دارند را به کار خواهند بست تا به مرحله حذفی بعد جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کنند.
نشریه اسپانیایی «آس» نوشت؛ تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی بزرگ مقابل مراکش، روز شنبه به کمپ تمرینی خود در شهر مسکو بازگشت. خوشبینی در بین بازیکنانی که در تمرین ریکاوری تیم ملی حضور داشتند، دیده می‌شد. آنها که کارشان را به عنوان سیندرلای گروه B آغاز کردند، اکنون صدرنشین گروه هستند و باور دارند که می‌توانند به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کنند.
میلاد محمدی مدافع ایران در این باره گفت: ما برای راهیابی به مرحله بعد خواهیم جنگید. بابت دستاوردی که کسب کردیم، خیلی خوشحالیم. پیروزی فوق‌العاده‌ای بود، اما باید با همین روند به کارمان ادامه دهیم تا به نتایج خوب بیشتری برسیم.
پیروزی مقابل مراکش دومین برد تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ مسابقات جام جهانی است، آنها پیش از این در جام جهانی ۱۹۹۸ موفق شده بودند آمریکا را شکست دهند. این بار ایران با اعتماد به نفس بیشتری به دنبال اولین صعود خود از مرحله گروهی مسابقات جام جهانی است.
شاگردان کی‌روش ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۳۰ خرداد در بازی دوم خود از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ باید در ورزشگاه کازن‌ آره‌نای شهر کازان به مصاف  اسپانیا بروند.
عبارات کليدی: میلاد محمدی، تیم ملی ایران، جام جهانی 2018 روسیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۷۷۴
انتشار: يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۰:۰۹
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰