میلاد عبادی پور
میلاد عبادی پور
عبادی‌پور: منتقدان کمی صبور باشند/ می‌توانیم همانند سال گذشته شگفتی ساز شویم
لژیونر والیبال ایران که سال درخشانی را در پلاس لیگای لهستان پشت سر گذاشته است، منتقدان تیم ملی را به صبوری بیشتر دعوت کرد و از آنها خواست تا مسابقات قهرمانی جهان صبر کنند.
میلاد عبادی پور با بیان اینکه سال گذشته هم انتقادات زیادی به نتایج تیم ملی در لیگ جهانی گرفته می‌شد، گفت: دیدید که تیم ملی بلافاصله با نتایج خوب در جام قهرمانان قاره ها شگفتی ساز شد و برای نخستین بار در دنیا مدال گرفت.
وی در مورد عملکردش در لیگ ملت ها تا اینجای کار تصریح کرد: من از سال گذشته تا امروز تنها سه روز استراحت داشتم و در تمامی این مدت از مسابقات لیگ جهانی در مسابقات انتخابی جهان در اردبیل شرکت کردم و بعد جام قهرمانان و سپس راهی لهستان شدم و بعد از یک استراحت سه روزه به تمرینات تیم ملی پیوستم و واقعا خسته‌ام. بد نیست منتقدان عملکرد من و همبازیانم را بیشتر درک کنند.
وی در مورد حضور جوانان در تیم ملی هم گفت: جوان ها نیاز به زمان و توجه و مراقبت بیشتری دارند ، خود من در سایه توجه باشگاه کاله به اینجا رسیده‌ام و آنها هم مطمئنا با توجه‌ای که به آنان می شود رشد خواهند کرد . الان تیم ملی نزدیک به ۵ تا ۶ جوان دارد که آنها با بازی تدریجی جایگاه خود را پیدا خواهند کرد.
عبادی پور بازی های هفته چهارم در شیکاگو را سخت خواند و یادآور شد: آمریکا، صربستان و لهستان امسال جزو مدعیان قهرمانی هستند و ما هم تیم خوبی هستیم که همواره حرف‌های زیادی در مقابل آنها برای گفتن داشتیم.
وی لژیونر شدن تعدادی از همبازیانش به هر دلیلی که صورت گرفته باشد را عاملی بسود خودشان و آینده والیبال خواند.
بهترین دریافت کننده جام قهرمانان در سال ۲۰۱۷ در مورد ادامه حضورش در پلاس لیگا و نرفتن به سایر لیگ های اروپا گفت: من با اسکرابلچاتوف قرارداد دوساله داشتم و ضمن آنکه پلاس لیگا می تواند سکوی پرتاب خوبی برای لیگ های معتبرتر باشد
عبارات کليدی: میلاد عبادی پور، لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی والیبال، والیبال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۷۴۱
انتشار: پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۴۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰