زین‌الدین زیدان
زین‌الدین زیدان
زیدان: به خاطر تیم ملی فرانسه از سرمربیگری رئال استعفا نکردم
سرمربی پیشین کهکشانی‌ها تأکید کرد به خاطر سرمربیگری تیم ملی فرانسه اقدام به ترک رئال مادرید نکرده است.
 زین‌الدین زیدان که پس از سه فصل حضور موفق در رئال مادرید و کسب ۹ عنوان قهرمانی در رقابت‌ها مختلف از جمله سه قهرمانی متوالی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در تصمیمی دور از انتظار از سمت سرمربیگری خود در این تیم اسپانیایی استعفا کرد، شایعه حضورش روی نیمکت تیم ملی فرانسه پس از جام جهانی ۲۰۱۸ مطرح است، اما زیزو به این شایعات پایان داد.
زیدان ۴۵ ساله در گفت‌وگو با شبکه «TF۱» فرانسه در خصوص این شایعات گفت: مهمترین چیز در حال حاضر حمایت از تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ است. من به خاطر سرمربیگری تیم ملی فرانسه از سمت سرمربیگری رئال مادرید استعفا نکردم. من پشت تیم ملی فرانسه هستم و می‌خواهیم که آنها دومین عنوان قهرمانی جام جهانی را به خانه بیاورند.
سرمربی پیشین کهکشانی‌ها که این روزها بیشتر وقت خود را صرف خانواده‌اش می‌کند، در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش نیز اظهار داشت: در حال استراحت هستم و حس خوبی دارم. نمی‌دانم که قرار است چه کار کنم. مهمترین چیز تصمیمی بود که گرفتم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی خواهم افتاد.
تیم ملی فرانسه که در گروه C جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌های پرو، استرالیا و دانمارک همگروه است، شنبه پیش‌رو اولین بازی‌اش در جام بیست‌ویکم را مقابل استرالیا انجام خواهد داد.
عبارات کليدی: زین‌الدین زیدان، رئال مادرید، تیم ملی فرانسه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۰۶۹۶
انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۱۰
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰