سیدمحمد حسینی
سیدمحمد حسینی
حسینی: جمنا آمادگی مدیریت لیست‌های انتخاباتی ۹۸ را دارد/ رئیسی در جلسات شرکت می‌کند
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از آغاز رایزنی‌ اصولگرایان برای رسیدن به یک ساز و کار مناسب برای انتخابات ۹۸ خبر داد.
سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  در پاسخ به این سوال که آیا جمنا وارد ساز و کار انتخابات سال ۹۸ شده است، اظهار کرد: صحبت درمورد انتخابات سال ۹۸ زود به نظر می‌رسد. اکنون باید افکارعمومی را نسبت به عدم تحقق وعده های انتخاباتی نمایندگان جناح رقیب آگاه کنیم و این امر هم با بازنمایی موضع گیری های نمایندگان در زمان رقابت های انتخاباتی محقق می شود.
وی افزود: هنوز بطور رسمی ستادی تشکیل نشده ولی رایزنی‌ها و سفرهای استانی مسئولان احزاب اصولگرا آغاز شده است.
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت جبهه متبوعش در انتخابات ۹۸ گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ۹۶ از ۲۱ نامزد متفرق به یک نامزد رسید و اکنون هم آمادگی مدیریت جریان انتخاب لیست ها را دارد.
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اضافه کرد: جلساتی بین احزاب اصولگرا برگزار شده و همه بر وفاق جمعی و تعریف یک ساز و کار مناسب تأکید دارند. البته نقاط ضعف دوره‌های قبل هم مورد نقد و ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی افزود: در این دوره بناست که نیروهای جمنا در هر استان راسا نسبت به تهیه لیست اقدام کنند. و در صورت لزوم مرکز مداخله کند.ارزیابی نیروهای استان ها نشان می دهد که تعامل خوبی میان آن ها وجود دارد.در این دوره شاهد یک انسجام عالی خواهیم بود.

حضور معنادار رئیسی در جلسات جمنا
حسینی با اعلام این خبر که تا پایان امسال مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد، گفت: در این مجمع در نظر خواهیم داشت که ترکیب جدیدی از شورای مرکزی ارائه کنیم؛ چرا که برخی از اعضای شورای مرکزی در حال حاضر به دلیل اشتغال‌شان به برخی سمت‌ها و مسئولیت‌ها امکان حضور منظم در جلسات شورای مرکزی را ندارند.
وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا آقایان ابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف نیز در جلسات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شرکت می‌کنند یا نه؟ گفت: می‌دانم که آقای رییسی در جلساتی حضور دارند که در آن‌ها از اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیز افرادی حاضر هستند. همچنین در جلساتی که از اعضای احزاب و تشکل‌های همسو برگزار می‌شود نیز آقای رییسی حضور دارند و من از این موضوع مطلعم اما در مورد آقای قالیباف اطلاعی از حضور ایشان در این جلسات ندارم.
عبارات کليدی: سیدمحمد حسینی, اصولگرایان, جمنا, محمدباقر قالیباف, سیدابراهیم رئیسی, انتخابات مجلس
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۷۰۶۸۸
انتشار: دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۷:۴۳
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۸۸۱۳