سعید عزت اللهی
سعید عزت اللهی
عزت اللهی: افسوس می‌خورم که در بازی با مراکش غایب هستم
ملی پوش کشورمان گفت: باید از فرصت حضور در جام جهانی و بازی کردن با سه تا از بهترین تیم‌های فعلی دنیا بهترین استفاده را بکنیم.
سعید عزت اللهی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی کشورمان اظهار داشت: الان زمان انتقاد و فکر کردن به کمبودها و کاستی ها نیست. زمان پرداختن به حاشیه ها و این که چه کمبودهایی بوده نیست. بلکه زمان، زمان همدلی و حمایت است و همه باید برای موفقیت تیم ملی تلاش کنند.
وی افزود: کمپی که در آن مستقر هستیم از طرف باشگاه لوکوموتیو، فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا برای ما تدارک دیده شده و شرایط این کمپ خیلی خوب است. تمرینات خوبی را در این محل سپری می کنیم و بازیکنان با روحیه و با نشاط تمرین می کنند.
هافبک میانی تیم ملی ایران بابت محرومیت از بازی نخست بیان داشت: تا زمانی که به روسیه نیامده بودیم خیلی به این محرومیت فکر نمی کردم. اما وقتی وارد روسیه شدیم این فکر همیشه با من است و افسوس می خورم که چرا نباید در بازی اول حضور داشته باشم. البته که تیم ما بازیکنان بزرگی دارد و دیگر بازیکنان نمی گذارند که خلاء من احساس شود.
عزت اللهی در خصوص رویارویی با حریفان بزرگ در روسیه تصریح کرد: اسپانیا و پرتغال از تیم های بزرگ جهان هستند که شاید هر ده سال یکبار فرصت بازی با یکی از این تیم ها باری تیم ایران فراهم شود. ما باید یان فرصت را غنیمت بدانیم و بهترین بهره برداری را از آن داشته باشیم. ضمن این که از مراکش هم نباید غافل بود. مراکش هم بهترین تیم فعلی قاره آفریقا است و قطعا برابر این تیم هم بازی ساده ای پیش رو نخواهیم داشت.
ملی پوش کشورمان در ادامه اضافه کرد: ما برای قرار گرفتن برابر هر سه حریف انگیزه زیادی دارم و به هواداران ایرانی این مژده را می‌دهم که تا آخرین لحظه برای موفقیت برابر این تیم ها تلاش می‌کنیم.
عبارات کليدی: سعید عزت اللهی، تیم ملی ایران، جام جهانی 2018 روسیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۶۵۵
انتشار: يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۲۳:۱۵
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰