محمد انصاری
محمد انصاری
انصاری: فصل موفق‌مان را با شکست الجزیره خوب تمام کردیم
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و فصل موفق‌مان را خوب به پایان رساندیم، خوشحالم.
محمد انصاری در گفت‌وگو با برنامه «تهران ورزشی» در رادیو تهران درباره عملکرد پرسپولیس در فصلی که گذشت، اظهار داشت: خدا را شکر با زحمت باشگاه، بازیکنان، کادر فنی و حمایت هواداران، یک فصل خوب را رقم بزنیم و علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر، به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کنیم و فصل موفق‌مان را خوب تمام کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند باز هم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود یا نه، گفت: ما فصل گذشته به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیدیم. امیدوارم این بار هم حداقل بتوانیم به نیمه نهایی صعود کنیم، اتفاقات بهتری رخ بدهد و نماینده خوبی برای ایران باشیم.
مدافع پرسپولیس درباره عملکرد سرخپوشان در هفته‌های پایانی لیگ برتر و پس از مسجل شدن قهرمانی‌شان عنوان کرد: ما امسال با اختلاف خوبی نسبت به رقبا قهرمان شدیم. البته پس از مسجل شدن قهرمانی کمی آن طراوت قبلی را نداشتیم. فکر می‌کنم نتوانستیم مثل بازی‌های قبلی باشیم، اما در نهایت دیدید که الجزیره امارات را شکست دادیم تا هواداران را خوشحال کنیم.
انصاری در مورد تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ نیز گفت: او کارنامه موفقی به‌عنوان سرمربی پرسپولیس داشته است و از تمدید قراردادش خوشحالیم و امیدواریم موفق‌تر از قبل باشیم.
وی درباره اینکه یکی از بازیکنان بااخلاق در لیگ برتر محسوب می‌شود، تصریح کرد: لیگ ما بازیکنان بااخلاق زیادی دارد. به نظرم تعداد کارت زرد نمی‌تواند دلیل و ملاکی برای خوش‌اخلاقی یا بد‌اخلاقی باشد. من هم امسال فقط دو کارت زرد از داوران گرفتم.
مدافع ملی‌پوش سرخپوشان درباره حراج مدال قهرمانی‌اش خاطرنشان کرد: یکی از دوستان خبرنگار گفت که ۱۴ کودک در زلزله کرمانشاه پدر و مادر خود را از دست داده‌اند و فکر می‌کنم این کاری که می‌خواهیم انجام بدهیم، اتفاق خوبی باشد و خیلی افراد نیز می‌توانند در آن سهیم باشند. اگر این کار انجام شود، هزینه آن صرف این ۱۴ کودک خواهد شد. فعلاً این موضوع در سانه‌ها مطرح شده است و امیدوارم اتفاقات خوبی در پایان شکل بگیرد.
انصاری درباره رقابت‌های جام جهانی و حضورش در لیست اولیه تیم ملی اظهار داشت: جام جهانی مهمترین اتفاق فوتبالی است و امیدوارم تیم ملی با حمایتی که می‌شود، بتواند بدرخشد و پرچم کشورمان بالا برود. به نظرم همه این ۳۵ بازیکن شانس حضور در لیست نهایی را دارند. مسئله مهم، موفقیت تیم ملی است و امیدوارم هرکسی که در لیست نهایی باشد، بهترین عملکرد را از خود نشان بدهد. در دوره قبلی جام جهانی در سال ۲۰۱۴ کیفیت تیم ملی مشخص شد. مردم هم ان‌شاءالله دعا کنند تا تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد.
عبارات کليدی: محمد انصاری، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۱۱۷
انتشار: چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۲۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰