مسعود شجاعی
مسعود شجاعی
هافبک تیم ملی ایران در آستانه ثبت رکورد تاریخی
کاپیتان تیم ملی ایران در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی در فوتبال ایران قرار دارد.
مسعود شجاعی بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال کشورمان که در لیست ۳۵ نفره تیم ملی برای اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارد، در آستانه ثبت یک رکورد در فوتبال ایران قرار گرفته است. این بازیکن باتجربه با سابقه سال ها حضور در تیم ملی ایران، پیش از این در جام های جهانی ۲۰۰۶ آلمان و ۲۰۱۴ برزیل با تیم ملی ایران حضور پیدا کرد و جام جهانی روسیه می تواند سومین حضور او در این مسابقات مهم باشد که در این صورت وی از بسیاری از بازیکنان بزرگ ایران مثل دایی، نکونام، تیموریان و... که سابقه دو بار حضور در جام های جهانی را دارند پیشی می‌گیرد.
مسعود شجاعی برای اولین بار در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور پیدا کرد. او در آن مسابقات تنها یکبار فرصت حضور در میدان پیدا کرد که آن هم به دیدار تیم های ملی ایران و آنگولا باز می‌گردد که بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد تا دقایقی فرصت بازی در جام جهانی پیدا کند.
شجاعی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران بود و در هر ۳ بازی ایران در آن مسابقات حضور داشت. وی که یکی از باسابقه ترین بازیکنان ایران در لیگ های اروپایی می باشد، با دو بار حضور در جام های جهانی و ۴ بازی در این مسابقات باتجربه ترین ملی پوش کشورمان در روسیه محسوب می شود که به احتمال زیاد کاپیتان نخست تیم ملی ایران هم خواهد بود.
عبارات کليدی: مسعود شجاعی، تیم ملی ایران، جام جهانی 2018 روسیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۰۸۸
انتشار: سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۰۳
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰