رسپولیس-الجزیره امارات
رسپولیس-الجزیره امارات
پرسپولیس با شکست الجزیره جشن صعود گرفت
دیدار تیم‌های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.
تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. سیامک نعمتی در دقیقه ۶۳ و سیدجلال حسینی در دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس و رومارینیو در دقیقه ۷۰ برای الجزیره گلزنی کردند.
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، وحید امیری (بشار رسن - ۷۷)، فرشاد احمدزاده (شایان مصلح - ۸۵)، سیامک نعمتی (گادوین منشا - ۶۵) و علی علیپور.
ترکیب الجزیره: علی خصیف، محمد فوزی (الحسمی - ۶۸)، مسلم فایز، محمد العطاس، خلیفه الحمادی، محمد المسلمی، سالم راشد، محمد جمال، مبارک بوصوفه، رومارینیو و علی مبخوت.
دیدار رفت دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود الجزیره خاتمه یافته بود و با کسب پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس در این دیدار، شاگردان برانکو به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.
 تن‌کاته سرمربی الجریزه روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی با طعنه گفته بود مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است که غیبت او در بازی رفت اثر داشته باشد و حالا پرسپولیس با گل او صعود کرد.
عبارات کليدی: پرسپولیس، پرسپولیس تهران، الجزیره امارات، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۰۸۶
انتشار: سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۰۰:۰۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰