کی‌روش استنلی سوارز
کی‌روش استنلی سوارز
کی‌روش: استقلال بازی برگشت را هم به ذوب‌آهن می‌بازد!
کی‌روش استنلی سوارز فرز مهاجم برزیلی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مقابل استقلال بازی بسیار خوبی را انجام داد و توانست یکی از بهترین‌های زمین لقب بگیرد
این بازیکن درباره پیروزی در بازی رفت می گوید: «پیروزی برابر استقلال برای مان ساده به دست نیامد ولی حالا احساس بسیار خوبی داریم. ما یک تیم متحد هستیم که توانایی مان را در زمین نشان دادیم و بدون هیچ جنجالی به زمین رفتیم تا بازی را ببریم. حالا شرایط برای ما آسان است و حریف مان باید وارد استرس و شرایط سخت شود.»
این بازیکن ادامه داد: «حق مان این بود که خیلی زودتر به گل برسیم اما شرایط بازی به ما گفت باید در دقیقه ۳+۹۰ گلزنی کنیم. به غیر از آن، عملکردمان واقعا خوب بود و بارها شانس هایی برای گلزنی ساختیم اما دروازه بان استقلال آن قدر آماده و قبراق بود که نمی گذاشت ما به خواسته مان برسیم. دفاع استقلال نمی توانست مقابل ما دوام بیاورد و همیشه به دنبال آن بود که مهاجمان مان را از کار بیندازد. در بخش های زیادی از بازی، کار به درگیری هم کشید ولی همان طور که گفتم، بازی سخت که دیدار رفت بود، برای ما با برد تمام شد و حالا ما هستیم که تیم صعود کننده به دور بعدی را مشخص می کنیم. مطمئن باشید استقلال بازی برگشت را هم می بازد چون فکر می کنم حالا دیگر همه می دانند چقدر انگیزه داریم و البته حق ماست که به دور بعدی برویم. خوشحالیم و به تیمی که داریم، افتخار می کنیم. مطمئنا در تهران بهتر و روان تر خواهیم بود و با یک برد جذاب به مرحله بعدی گام می گذاریم. استقلال نمی تواند حریف ما برای بازی برگشت باشد.»
عبارات کليدی: کی‌روش استنلی سوارز، ذوب آهن اصفهان، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۰۰۱۶
انتشار: جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۰۸
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰