حسن روشن
حسن روشن
روشن: بخش اعظم پیشرفت استقلال مربوط به بازیکنان آن است
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در تاثیرگذاری شفر روی استقلال شکی نیست اما بخش اعظم این پیشرفت مربوط به بازیکنان استقلال است.
حسن روشن در مورد حضور وینفرد شفر در تیم فوتبال استقلال به عنوان سرمربی، اظهار داشت: برای این فصل با توجه به اینکه استقلال در انتهای جدول رده بندی قرار داشت اگر شفر استقلال را دهم هم می‌کرد بازهم شرایط بهتری به وجود آورده بود البته در تاثیرگذاری او شکی نیست اما بخش اعظم این پیشرفت مربوط به بازیکنان خوب استقلال است و آنها می‌دانستند زمانیکه جزو تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی باشند می‌توانند قرارداد‌های میلیاردی ببندند.
وی افزود: این مشکل برای پرسپولیس نیز به وجود آمد و زمانی‌که از دو ماه قبل قهرمانی آنها مسجل شد، شرایط تغییر کرد و گرشاسبی برای بستن قرارداد با بازیکنان با درخواست‌های یک میلیارد و دو میلیاردی روبرو شد، نکته‌ای که پیش بینی نکرده بود و امروز به همین دلیل  برای تمدید آنها به مشکل خورده است.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در واکنش به دستمزد کی‌روش در تیم ملی هم اظهار داشت: آنطور که شنیده‌ام کی روش سالی ۲۰ میلیارد دستمزد می‌گیرد که البته خیلی‌ها هم از کنار او مبالغ فراوانی را به دست می‌آورند که دیده نمی‌شوند و متاسفانه این از بی کفایتی فدراسیون فوتبال است. کمیته فنی تیم ملی هیچ نقشی در قرارداد کی‌روش ندارد در حالی که این موضوع یک اشتباه است.
وی ادامه داد: قرارداد آخری که با کی‌روش امضا شد اگرچه به نحوی بود که او را مجبور می‌کرد مانند اوفارل از مربیان ایرانی در کنار خود استفاده کند اما او به خوبی می‌دانست که چگونه جلوی این تصمیم فدراسیون نیز یاستادگی کند و با آوردن علی کریمی که می‌دانست نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند خیلی زود در مقابل او ایستاد و امروز هم به او که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال کشورمان محسوب است، بی احترامی می‌کند.
عبارات کليدی: حسن روشن، استقلال تهران، استقلال، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۹۶۹۷
انتشار: جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۵۰
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰