الهه منصوریان
الهه منصوریان
منصوریان: خیلی سخت است برای رسیدن به پیراهن تیم ملی با خواهرم مبارزه کنم
قهرمان ووشوی بانوان گفت: خیلی سخت است برای رسیدن به پیراهن تیم ملی با خواهرم مبارزه کنم، اما باید از بین من و سهیلا یک نفر راهی جاکارتا شود.
الهه منصوریان در خصوص رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشوی بانوان اظهار داشت: سطح فنی رقابت‌های انتخابی ساندای بانوان همیشه قابل قبول است و خداراشکر در هر دو بازی پیروز شدم و طرف دیگر جدول هم خواهر کوچکم برنده شد تا ما دو نفر در اردو باقی بمانیم.
وی در خصوص اینکه مبارزه کردن با خواهر کوچک‌تر برای رسیدن به پیراهن تیم ملی چه حسی دارد، گفت: خیلی سخت است برای رسیدن به پیراهن تیم ملی با خواهرت مبارزه کنی، اما به هر حال برای وزن ۵۲ کیلوگرم از بین من و سهیلا یک نفر باید راهی بازی‌های آسیایی شود.
قهرمان ووشوی جهان ادامه داد: سبک مبارزه من و سهیلا متفاوت است. او جوان و جنگنده است و بدون ترس مبارزه می‌کند، اما من با تجربه‌تر هستم و شرایط بازی را کنترل می‌کنم. به هر حال اوایل اردیبهشت مشخص می‌شود چه کسی راهی جاکارتا خواهد شد.
منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی در لیگ چین به این کشور برمیگردد، گفت: تمام تمرکز خود را معطوف تمرینات تیم ملی کردم و با توجه به اینکه لیگ چین خرداد به اتمام میرسد، شاید تنها یک بار آن هم با اجازه رئیس فدراسیون ووشو به چین بروم و یک بازی انجام دهم.
بانوی سانداکار پرافتخار ایران در خصوص اینکه سطح توقعات از او خیلی بالا است، اظهار داشت: مشکلی با این موضوع ندارم، چون برنز و نقره بازی‌های آسیایی را دارم و باید طلا را کسب کنم. من به رئیس فدراسیون هم گفتم که اگر یک درصد نا امید باشم به جاکارتا نمی‌روم و از قول من بنویس که فقط به دنبال طلا هستم.
منصوریان در پایان خاطرنشان کرد: خیلی به کسب طلای بازی‌های آسیایی امیدوارم و اگر چینی‌ها نفوذ نکنند و ناداوری نباشد می‌توانم روی سکوی نخست میدان آسیایی قرار بگیرم.
عبارات کليدی: الهه منصوریان، ووشو
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۹۵۳۵
انتشار: چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۲۴
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰