عزت الله ضرغامی و مینو خالقی
عزت الله ضرغامی و مینو خالقی
دیدار ضرغامی و مینو خالقی به بهانه یادداشت «حصر آشغالی»
ضرغامی در کانال تلگرامی خود از دیدار با مینو خالقی خبر داد و نوشت: یادداشت «حصر آشغالی» در فضای مجازی، باعث شد تا سرکار خانم مینو خالقی با ارسال پیام کتبی به صفحه‌ام، پیشنهاد ملاقات و گفتگوی بیشتر درخصوص «محیط زیست» را مطرح کنند.
عزت الله ضرغامی رییس سابق صدا و سیما با مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی که به دلیل رد صلاحیت پس از انتخاب توسط شورای نگهبان به مجلس راه پیدا نکرد، دیدار کرد.
ضرغامی درباره این دیدار نوشت: یادداشت «حصر آشغالی» در فضای مجازی، باعث شد تا سرکار خانم مینو خالقی با ارسال پیام کتبی به صفحه‌ام، پیشنهاد ملاقات و گفت‌وگوی بیشتر درخصوص «محیط زیست» را مطرح کنند.
او درباره این دیدار در کانال تلگرامی خود نوشت: فکر نمی‌کردم پس از  کدورت‌های انتخاباتی در اصفهان برای ایشان دل و دماغی مانده باشد. از روحیه و انگیزه بالای ایشان در عرصه خدمات اجتماعی خوشم آمد و او را تحسین کردم. محورهایی چون تولید زباله، جمع آوری محیطی، مسأله بازیافت و خطرات پلاستیک و تخریب گسترده محیط زیست و استفاده از ظرفیت‌های موجود و مزیت‌های نسبی‌مان مورد بحث و جمع‌بندی قرار گرفت.
ضرغامی با بیان اینکه پیشنهاد او را در مورد پیوستن به چالش (کمپین) بی زباله پذیرفتم گفت: آنچه که در مورد دیدگاه‌های سیاسی افراد در رسانه‌ها می‌بینیم با واقعیت آدم‌ها خیلی متفاوت است. وجوه مشترکمان فراوان‌تر از برخی اختلاف‌نظرهای سیاسی است. آن را دریابیم و در جهت خدمت بیشتر به مردم به کار گیریم.
عبارات کليدی: عزت الله ضرغامی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۶۹۵۱۱
انتشار: دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۱۹:۲۳
منبع: ایلنا
کد توليد: ۸۸۸۸