امیر قلعه‌نویی
امیر قلعه‌نویی
تکذیب قلعه‌نویی؛ با سپاهان مذاکره نکرده‌ام
امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید که بعضی‌ها در باشگاه ذوب آهن نمی‌خواهند او به کارش ادامه دهد.
امیرقلعه نویی در پایان لیگ شانزدهم از تیم تراکتورسازی به ذوب آهن پیوست و علیرغم اینکه در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب نکرد، در نیمه دوم فصل به خوبی توانست به ساختار تیم خود انسجام بخشد و حالا مدعی جدی کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز می تواند با کسب یک تساوی در خانه لوکوتیو در ازبکستان، صعودش به مرحله حذفی این رقابت ها را قطعی کند؛ با این حال سرمربی باتجربه ذوبی ها،  روز گذشته صحبت های پرابهامی در مورد ادامه همکاری خود با باشگاه ذوب آهن بر زبان آورد.
قلعه نویی روز گذشته و پس از کسب پیروزی ۳ بر صفر برابر سپیدرود، در مورد اینکه فصل آینده در این تیم می ماند یا نه  گفت: « از آقای آذری وهیات مدیره و بقیه دوستان تشکر می‌کنم. فندانسیون خوبی در ذوب آهن درست کردیم. آمده ام که اثر گذار باشم نه اینکه توپ زدن یاد بدهم و فکر می‌کنم بعد از دو سال اثرگذار بودم.  باید ببینم من را می‌خواهند یا نه تا بعد بگویم می‌مانم البته بعید می‌دانم من را بخواهند. من با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام و هیچ تیمی هم با من مذاکره نکرده است.
وی در مورد صحبت ها و شایعاتی که در مورد بازگشت او به باشگاه سپاهان وجود دارد، تاکید کرد: « وجدانا مذاکره ای با سپاهان نداشتم هرچند از نظر حرفه ای اشکالی ندارد. همیشه روزهای خوبی در اصفهان داشتم و امسال هم جز سال های خوب در اصفهان بود. اصفهان همیشه برای من خوب و خوش یمن بوده  همیشه دو سال خوب در اصفهان داشتم اما این مرتبه یک ایراد داشت آن زمان زاینده رود آب داشت و اکنون خشک شده است.»
نمایش های منصور ابراهیم زاده با سپاهان، بار دیگر بحث تغییر سرمربی در این تیم را داغ کرده و همین موضوع سبب شد تا خبرنگاران اصفهانی روز گذشته در این خصوص نیز از قلعه نویی سوال کنند.
 
عبارات کليدی: امیر قلعه‌نویی، ذوب آهن اصفهان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۹۴۷۵
انتشار: يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۱۳
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰