لیونل مسی
لیونل مسی
مسی: خوشحالم به ۱۰۰ گل زده در لیگ قهرمانان رسیدم/ مهم شکست چلسی بود
فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا می‌گوید از رسیدن به رکورد ۱۰۰ گل زده در لیگ قهرمانان خوشحال است، اما موفقیت بارسا برایش اهمیت بیشتری دارد.
 لیونل مسی با دو گلی که شب گذشته (چهارشنبه) در پیروزی ۳ بر صفر بارسلونا مقابل چلسی در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند، شمار گل‌های زده خود در این رقابت‌ها را به عدد «۱۰۰» رساند. او همچنین با گلی که در دقیقه ۰۲:۰۸ زد، سریعترین گل دوران حرفه‌ای خود (چه در بارسلونا و چه در تیم ملی آرژانتین) را به ثبت رساند.
فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا در گفت‌وگو با سایت رسمی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گفت: خوشحالم که به ۱۰۰ گل زده در چنین تورنمنت زیبایی رسیدم، اما مهمترین چیز این بود که از این بازی سخت و از سد تیمی که بازیکنان خوب زیادی داشت، گذشتیم.
وی ادامه داد: موفق شدیم گل زودهنگامی به ثمر برسانیم که خیلی مهم بود. از اتفاقاتی هم که در این بازی افتاد، خوشحالم. بازی دشواری بود، اما ما تیم قدرتمندی بودیم. وقتی گل سوم را به ثمر رساندیم، کار دیگر تمام شد.
مهاجم بارسلونا در خصوص تمجیدی که سرمربی ایتالیایی چلسی از او کرد، خاطرنشان کرد: صحبت‌های کونته را نشنیدم، اما به من گفتند که او در مورد من چه چیزهای در کنفرانس خبری پس از بازی گفته و به همین خاطر از کونته تشکر می‌کنم.
مسی خاطرنشان کرد: خوشحالم که بازی اینطور پایان یافت و به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردیم و این چیزی بود که ما می‌خواستیم.
عبارات کليدی: لیونل مسی، بارسلونا، بارسا، لیگ قهرمانان اروپا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۶۹۰۷۲
انتشار: پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۰۹
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰