پراهیچ
پراهیچ
۲۸ اسفند آخرین فرصت پدیده برای فرار از جریمه‌های احتمالی
فدراسیون جهانی فوتبال تا ۲۸ اسفند به باشگاه پدیده فرصت داد تا بدهی بازیکن پیشین خود را پرداخت کند.
کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته (۱۲ مارس/ ۲۱ اسفند) نامه‌ای مشترک به ایگور پراهیچ، باشگاه پدیده و فدراسیون فوتبال ایران ارسال  کرد. در این نامه آمده: از آنجایی که باشگاه پدیده مشهد بدهی خود به ایگور پراهیچ را طبق توافق صورت‌گرفته ــ مهلت پرداخت بدهی تا تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ (۹ اسفند ۹۶) بوده ــ پرداخت نکرده، آخرین فرصت برای پرداخت این بدهی را به باشگاه پدیده می‌دهیم.
بر اساس نامه ارسالی کمیته انضباطی فیفا اگر باشگاه پدیده تا تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۱۸ (۲۸ اسفند) اقدام به پرداخت بدهی خود به پراهیچ نکند، پرونده موردنظر به یکی از اعضای کمیته انضباطی فیفا ارسال می‌شود تا یک هفته بعد از پایان ضرب‌الاجل تعیین‌شده، تصمیم رسمی در خصوص این پرونده گرفته شود.
ایگور پراهیچ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه به‌خاطر هواداران تیم فوتبال پدیده مشهد با این باشگاه کنار آمد و فرصت لازم برای پرداخت بدهی‌ را به آنها داده، گفت: در این مدت خیلی با ما بازی شد و دروغ‌های زیادی به من و وکیلم گفته شد. به‌نظرم برخی در باشگاه پدیده کاری نمی‌کنند و تنها به‌دنبال منافع شخصی‌شان هستند.
وی ادامه داد: شنیدم برخی‌ به‌دروغ گفته‌اند که من فرصت بیشتری به باشگاه پدیده برای پرداخت بدهی‌ داده‌ام، اما چنین چیزی حقیقت ندارد. با این نامه باشگاه پدیده متوجه می‌شود که این بازی نیست و موضوع جدی‌تر از این حرف‌هاست.
طبق حکم فیفا، باشگاه پدیده باید رقم ۷۹ هزار و ۱۸۶ یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم به‌همراه ۵۳ هزار و ۱۷۲.۵ یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم را به ایگور پراهیچ پرداخت کند.
حکم کمیته انضباطی فیفا در قبال این پرونده می‌تواند شامل جریمه نقدی، کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر باشد.
عبارات کليدی: ایگور پراهیچ، پدیده خراسان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۹۰۳۶
انتشار: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۱۹
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰