محمد پنجعلی
محمد پنجعلی
پنجعلی: با شکست استقلال، جشن قهرمانی می‌گیریم
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرخابی‌ها در این هفته‌ها خوب کار کردند و احتمالا دربی قشنگی را شاهد خواهیم بود و انشاالله با شکست استقلال جشن قهرمانی می‌گیریم.
محمد پنجعلی در خصوص بازی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه پرسپولیس دیدار حساسی برابر استقلال در پیش داشت شاگردان برانکو در این بازی به دنبال نتیجه بودند که به دست آوردند و در نیمه دوم بازی را مدیریت کردند.
وی در خصوص دربی ۸۶ گفت: این بازی شرایط خاص خود دارد. در حالت عادی پرسپولیس به راحتی باید پیروز دیدار باشد اما برخی مسائل روحی و روانی در این بازی تاثیرگذار هستند. حساسیت بالای بازی باعث می‌شود معمولا بازی‌ها زیبا نشود اما در این هفته‌ها دو تیم خوب کار کردند و احتمالا بازی قشنگی بشود. ان شاالله با شکست استقلال جشن قهرمانی می‌گیریم.
پنجعلی ادامه داد: مهاجمان استقلال خطرناک هستند اما پرسپولیس صاحب بهترین خط دفاع لیگ است و این تقابل جذاب خواهد بود. هر تیمی که از موقعیت‌ها استفاده کند می‌تواند در این دیدار موفق شود.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: پست‌های دروازه‌بان و مهاجم ۲ پست کلیدی در بازی‌های دربی هستند که پرسپولیس علیپور را دارد ضمن اینکه بهترین دروازه‌بان حال حاضر ایران یعنی علیرضا بیرانوند درون دروازه پرسپولیس قرار دارد.
عبارات کليدی: محمد پنجعلی، دربی، پرسپولیس تهران، استقلال تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۶۵۵
انتشار: يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۰۷
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰