پیام صادقیان
پیام صادقیان
صادقیان: امیدوارم روزی دوباره به پرسپولیس برگردم
پیام صادقیان هافبک سابق پرسپولیس گفت:برانکو می‌تواند در آسیا هم موفق شود
 پیام صادقیان بازیکن اسبق پرسپولیس و بازیکن فعلی عثمانلی‌اسپور صحبت‌های جالبی را در خصوص شهرآورد پایتخت و سایر مسائل دو تیم سرخابی مطرح کرد.

* شرایط پرسپولیس را در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا چگونه ارزیابی می‌کنی و دلت برای حضور مجدد در پرسپولیس تنگ نشده است؟
همیشه دلم با پرسپولیس است چون این تیم و هوادارانش را خیلی دوست دارم و حتماً ان‌شاءا... اگر روزی قسمت شود دوست دارم دوباره در تیم محبوبم بازی کنم. پرسپولیس در این فصل با نظم بیشتری نسبت به فصل قبل در لیگ بازی کرده و قهرمانی‌اش را هم مسجل کرده است اما در مورد آسیا فکر می‌کنم اگر برانکو نترس بودنش را ادامه می‌داد حتماً پرسپولیس می‌توانست السد را هم شکست دهد. به هر حال برانکو مربی خوبی است و حتماً می‌تواند در آسیا هم نتایج مطلوبی کسب کند.

* نظرت در رابطه با بازیکنان هم‌پستی خودت در پرسپولیس چیست؟
پرسپولیس بازیکنان خوبی خصوصاً در پست هافبک تهاجمی دارد و فاصله آنچنانی بین بازیکنان اصلی و ذخیره این تیم وجود ندارد اما با این وجود فکر می‌کنم اگر محرومیتی برای پرسپولیس وجود نداشت و قادر به استفاده از نقل و انتقالات بود حتماً دو، سه خرید خوب در آسیا می‌توانست شرایط را بهتر کند.

* شهرآورد را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟
به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم پرسپولیس برنده شهرآورد باشد. استقلال تیم خوبی است و با شفر واقعاً تبدیل به تیم بهتری شده اما اگر پرسپولیس در شرایط ایده‌آلش باشد حتماً سرخپوشان می‌توانند پیروز شهرآورد باشند.

* استقلال مهاجمی به نام تیام را اضافه کرده که واقعاً در حد خوبی نشان داده!
تعریف مامه تیام را شنیده‌ام اما سیدجلال و مدافعان پرسپولیس هم مدافعان کوچکی نیستند که به تیام اجازه خودنمایی بدهند. جدا از این مسائل امیدوارم شهرآورد برگشت مانند شهرآورد رفت کم‌گل نباشد. این بار شرایط دو تیم بهتر است.

* فکر برگشتن به پرسپولیس را در سر داری؟
فعلاً که بازیکن عثمانلی‌اسپور ترکیه هستم و با این تیم قرارداد دارم اما امیدوارم روزی در بهترین شرایط دوباره به پرسپولیس برگردم و در تیم محبوبم بازی کنم.
عبارات کليدی: پیام صادقیان، پرسپولیس تهران، پرسپولیس
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۶۵۲
انتشار: يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۰۲
منبع: خبرورزشی
کد توليد: ۲۰۲۰