الهه احمدی
الهه احمدی
احمدی: در باشگاه تنها تمرین می‌کنم/ برای المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کرده‌ام
بانوی تیرانداز المپیکی ایران می‌گوید که به دلیل مشغله کاری به تنهایی در باشگاه تمرین می‌کند و برای جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی دارد.
الهه احمدی در مورد بازگشت لازلو به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی تفنگ ایران اظهار کرد: من هم خبر آن را از رسانه‌ها خوانده‌ام. تصمیم گیری جمع است و قطعا تصمیم گیری خوبی خواهد بود. من به نظر همه احترام می‌گذارم و تنها تیراندازی هستم که تابع نظر جمع است. من به عنوان یک ورزشکار در مورد مسائل مختلف نظر نمی‌دهم. اگر قرار باشد لازلو برگردد قطعا یک جمع در مورد آن فکر کرده است.
احمدی در ادامه‌ در مورد تمرینات خود برای آماده‌سازی بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: من خودم به تنهایی در باشگاه تمرین می‌کنم. از برنامه‌های تیم‌ ‌ملی هم خیلی اطلاع ندارم، باید ببینیم که چه مسابقاتی تا بازی‌های آسیایی جاکارتا برای ما در نظر گرفته می‌شود و نحوه انتخابی تیم‌ ‌ملی چیست. من به دلیل مشغله کاری، دانشگاه و چند مسابقه دیگری که در این مدت داشته‌ام با اجازه کادر فنی و مربیان تنها تمرین می‌کنم. تنظیم کردن وقت با توجه به مشغله کاری و درس با تمرینات تیم‌ ‌ملی سخت بود و در باشگاه شرایط راحت‌تری دارم.
دارنده مدال برنز تیراندازی قهرمانی آسیا در ادامه‌ در مورد کسب نتایج خود در بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: همیشه و بارها گفته‌ام که نتایج تیراندازی غیر قابل پیش‌بینی است. این رشته شرایطش متفاوت است و رکوردی است. بنابراین‌ نتایج آن غیر قابل پیش‌بینی است. از طرف دیگر حریفان زیادی در مسابقات آسیایی و جهانی داریم که قابل پیش بینی نیستند. ما تمرینات خود را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم که نتایج خوبی بگیریم. همچنین ما باید با قوانین جدید این رشته مأنوس شویم تا در انتخابی تیم‌ ‌ملی حضور داشته باشیم. مسابقات جاکارتا برای تیم‌ ‌ملی ایران مهم است و من امیدوارم که رشته تیراندازی مدال‌های گذشته خود را تکرار کند.
او در پاسخ به این سوال که آیا برای المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ای دارد یا خیر، اظهار کرد: ورزشکار یک برنامه‌ریزی برای خود دارد و فدراسیون نیز برنامه‌ریزی می‌کند. من تابع فدراسیون هستم اما تمرینات خودم را هم دارم. نزد روانشناس هم می‌روم. کارها را انجام می‌دهم و هر تلاشی که برای المپیک نیاز باشد انجام می‌دهم تا بتوانم نتیجه‌ خوبی در  المپیک بگیرم.
دارنده سه نشان نقره و یک برنز بازی‌های آسیایی در پایان در مورد برنامه‌های کمیسیون ورزشکاران گفت‌:‌ در حال‌ حاضر خبری نیست اما چند وقت پیش جلسه‌ای با صالحی امیری داشتیم. او از ما انتظاراتمان را خواست و انتظارات خود را نیز بیان‌ کرد. صالحی امیری از ما می‌خواست که در کمیسیون اتفاقات جدی پیگیری شود و اطلاعات زیادی را از کمبودها به کمیته‌ برسانیم. همچنین اتاقی مجزا برای این منظور در نظر گرفته شد و می‌خواست که این کمیسیون به صورت جدی‌تر پیگیر شود.
عبارات کليدی: الهه احمدی، تیراندازی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۴۱۶
انتشار: جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۵۷
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰