پرسپولیس
پرسپولیس
تغییرات در لیست پرسپولیس از پارسال تا امسال
جنجالی‌ها رفتند، برانکو تغییر سیستم داد
پرسپولیس فصل گذشته لیگ قهرمانان در اولین گام، میزبان الهلال عربستان در گروه دوم این رقابت ها بود و در عمان برابر این تیم به میدان رفت.
همان دیداری ابتدا پرسپولیس با شوت نرم و فنی محسن مسلمان به گلزنی پرداخت اما در آخرین دقایق روی یک ضربه کرنر گل خورد و در نهایت کار با تساوی یک – یک به اتمام رسید.
در آن بازی سرخپوشان با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، سروش رفیعی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، صادق محرمی، وحید امیری، رامین رضاییان و محسن مسلمان راهی زمین شدند که علی علیپور، محسن ربیع خواه و سامان نریمان جهان سه تعویضی تیم برانکو بودند.
حالا از جمع ۱۴ بازیکن در دیدار اول سرخپوشان، ۴ نفر به نام های سامان نریمان جهان، سروش رفیعی، رامین رضاییان و مهدی طارمی در لیست لیگ قهرمانان آسیا برای شروع این رقابت ها در سال ۲۰۱۸ حضور ندارند و البته علیپور و ربیع خواه هم فیکس هستند.
نکته جالب اینکه پرسپولیس هم دیگر ۲-۴-۴ لوزی بازی نمی کند و نسبت به فصل قبل با تغییرات عمده به لحاظ تاکتیکی و سیستم بازی به دیدار حریفانش می رود. در واقع، سرخپوشان برای این فصل از سیستم ۲-۲-۲-۴ استفاده خواهند کرد و دو هافبک دفاعی به همراه دو وینگر را در میانه میدان خواهند داشت.
عبارات کليدی: پرسپولیس تهران، پرسپولیس، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۳۷۱
انتشار: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۴۲
منبع: خبرورزشی
کد توليد: ۲۰۲۰