پژمان منتظری
پژمان منتظری
منتظری: درباره الریان با بازیکنان استقلال صحبت کرده‌ام
مدافع تیم استقلال گفت: می‌خواهیم شروع بسیار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم و شخصیت تیمی و قدرتمان را به سایر تیم‌ها نشان دهیم
 پژمان منتظری در نشست خبری پیش از بازی فردای الریان قطر - استقلال در گروه D لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اول از همه خوشحالم که اینجا هستم و شما خبرنگاران را می‌بینم. الریان را می‌شناسم. درباره این تیم با هم تیمی‌هایم صحبت کرده‌ام. الریان ملی‌پوشان زیادی دارد و می‌دانیم که کدام یک از بازیکنان این تیم می‌توانند اثرگذار باشند و نتیجه بازی را تغییر دهند.
وی اضافه کرد: ما هم تیم خوبی هستیم. بازیکنان جوانی داریم که می‌خواهند در لیگ قهرمانان آسیا بهترین عملکرد را داشته باشند. ما منتظر بازی فردا هستیم. این مسابقه برای هر دو تیم سخت است ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.
منتظری درباره خط حمله الریان اظهار داشت: من بازیکنان الریان را می‌شناسم و از خط حمله این تیم شناخت دارم. همانطور که گفتم این مسابقه برای هر دو تیم بازی سختی است. ما بازیکنان خوبی داریم و در خط دفاع، بازیکنان ملی‌پوشی در اختیار داریم. خیلی خوب برای این بازی آماده شده‌ایم. همیشه بازی‌های اول در لیگ قهرمانان آسیا اهمیت بالایی دارد. ما می‌خواهیم شروع بسیار خوبی داشته باشیم و شخصیت تیمی و قدرتمان را به سایر تیم‌ها نشان دهیم. امیدوارم فردا بازی خوبی ارائه ‌دهیم و با یک نمایش خوب، بتوانیم در نهایت پیروز شویم.
مدافع استقلال عنوان کرد: من درباره تیم الریان و لیگ قطر با هم‌ تیمی‌هایم صحبت کردم. این تیم را آنالیز کرده‌ایم. به شخصه لیگ قطر را دنبال می‌کنم. الاهلی تیم سابق خودم در هفته گذشته ۴ بر صفر پیروز شد و الریان با دو گل مغلوب السد شد. ما به این نگاه نمی‌کنیم که مثلا الریان این هفته از السد شکست خورد، مطمئنا این تیم چون شکست خورده سعی می‌کند با قدرت برگردد. با بازیکنان صحبت کردیم. سرمربی ما هم به خوبی الریان را آنالیز کرده و درباره این تیم با ما صحبت کرده است. بازهم جلسه فنی داریم تا برای مصاف با الریان آماده‌تر و با شناخت بهتری وارد زمین شویم.
عبارات کليدی: پژمان منتظری، استقلال تهران، استقلال، الریان قطر، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۳۵۸
انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۵:۲۹
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰