علی علیپور
علی علیپور
علی علیپور: خوشحالم دوباره مقابل هواداران بازی می‌کنیم/ به تیم فکر می‌کنم تا آقای گلی!
گلزن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم دوباره در بازی‌های آسیایی فرصت بازی در زمین خودی نصیبش شده و از این بابت خوشحال است.
 علی علیپور عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر با نسف قارشی ازبکستان، گفت‌: خیلی خوشحال هستم که دوباره لیگ قهرمانان آسیا شروع شده است. امسال ویژگی بزرگی به نام هواداران را داریم. سال پیش نتوانستیم به خوبی و دلخواه هواداران بازی کنیم و اغلب بازی‌ها مهمان بودیم، به همین دلیل از حمایت هواداران برخوردار نشدیم.
او افزود: خوشحال هستیم که دوباره می‌توانیم جلوی هواداران بازی کنیم و این موضوع برای ما بازیکنان دلگرمی است تا بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.
این بازیکن هم‌چنین درباره دفاع فشرده نسف قارشی، گفت‌: من به تنهایی در زمین بازی نمی‌کنم و همان طور که آقای برانکو گفت‌ تیم ازبکستانی را آنالیز کرده‌ایم‌. ما یک تیم هستیم و همه با هم آن چیزی که برانکو دستور می‌دهد را در زمین پیاده خواهیم کرد تا به موفقیت از زمین خارج شویم.
علیپور در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا به آقای گلی در لیگ قهرمانان آسیا نیز فکر می‌کند؟ اظهار کرد: همیشه این را گفته‌ام که هدف اولم تیم فوتبال پرسپولیس است. در کنارش می‌خواهم به هم پستی خودم نیز احترام بگذارم و اگر او موقعیت بهتری داشته باشد، پاس بدهم. همه بازیکنان پرسپولیس در وهله اول به تیم فکر می‌کنند.
نماینده AFC از مترجم برانکو ایوانکوویچ خواست تا صحبت‌های علیپور را برایش ترجمه کند اما سرمربی پرسپولیس به نماینده AFC گفت‌ همه حرفهایش را متوجه شدم و علیپور می‌خواهد دو گل بزند.
عبارات کليدی: علی علیپور، پرسپولیس تهران، پرسپولیس، نسف قارشی ازبکستان، لیگ قهرمانان آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۳۵۷
انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۵:۱۵
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰