پرسپولیس
پرسپولیس
۳ امتیاز دیگر در جیب پرسپولیس، سپاهان به منطقه سقوط نزدیک شد
پرسپولیس در دیدار هفته بیست‌ودوم خود موفق به شکست سپاهان شد تا جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت و حریفش را به سقوط نزدیک‌تر کند.
 تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌ودوم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۵۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر به برتری برسد.
علی علیپور در دقیقه ۱۰ و شجاع خلیل‌زاده در دقیقه ۶۷ گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند. این اولین دیداری بود که منصور ابراهیم‌زاده هدایت سپاهان را برعهده داشت.
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری (احمد نوراللهی - ۶۹)، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری (سیامک نعمتی - ۸۷)، گادوین منشا (بشار رسن - ۶۷) و علی علیپور.
ترکیب سپاهان: ابراهیم عالمه، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، سعید آقایی، علی کریمی، محمود قائدرحمتی (میلاد سرلک - ۷۲)، مهرداد محمدی (رضا دهقانی - ۷۶)، حسین پاپی (ادون حسنی - ۶۰)، ساسان انصاری و مهدی شریفی.
با این نتیجه پرسپولیس ۵۱ امتیازی شد تا جایگاه خود را در جدول تثبیت کند و به قهرمانی نزدیک‌تر شود و سپاهان نیز ۲۰ امتیازی باقی ماند تا با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم پانزدهم جدول، به منطقه سقوط نزدیک‌تر شود.
عبارات کليدی: پرسپولیس، پرسپولیس تهران، سپاهان اصفهان، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۱۹۹
انتشار: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۵۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰