حسن روشن
حسن روشن
روشن: این قائدی دیگر بازیکن بشو نیست!/ مدیریت باشگاه استقلال یخ زده است
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه مدیریت باشگاه استقلال یخ زده است، قبل از اینکه این اتفاق برای قائدی رخ بدهد باید کاری می‌کردند.
حسن روشن در مورد تصادف شدید مهدی قائدی اظهار داشت: این قائدی دیگر بازیکن بشو نیست! ۲ هفته پیش در تلویزیون گفتم که باید مواظب قائدی باشند. گفتم این بچه را نباید تنها بگذارند اما کسی گوش نکرد تا این اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: متاسفانه مدیریت باشگاه استقلال یخ زده است! قبل از اینکه این اتفاق رخ بدهد باید کاری می‌کردند. مسلما وقتی قائدی آن موقع شب بیرون بوده مقصر باشگاه و سرمربی تیم هستند، آنها نباید اجازه می‌دادند قائدی به هر دلیلی تنها بماند. قائدی می‌توانست مسی شود اما نشد. همه می‌دانند مسی هم در کودکی مریض بود اما باشگاه بارسلونا از او مراقبت کرد تا به اینجا رسید.
پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: بعد از حاشیه چند هفته پیش باید بیشتر قائدی را کنترل می‌کردند و مواظب این بچه بودند. خود من در ۱۷ سالگی ازدواج کردم و همان زمان هم رایکوف به عنوان سرمربی ساعت ۱۰ شب به خانه ما می‌آمد تا مواظب من باشد و ببیند که بیرون نیستم. متاسفانه باشگاه استقلال در ۲ نفر خلاصه شده، افتخاری و شفر! حالا هم خودشان باید پاسخگو باشند.
روشن خاطرنشان کرد: در هیچ کجای دنیا اجازه نمی‌دهند بازیکن به این اندازه آزاد باشد و کنترل وجود دارد. خدا کند قائدی سالم شود اما قائدی دیگر آن بازیکن سابق نمی‌شود. آقایان قائدی را نابود کردند و حالا باید تقاص اشتباه خود را بدهد.
عبارات کليدی: حسن روشن، استقلال تهران، استقلال، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۸۱۴۰
انتشار: سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۳۸
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰