جورج کلونی
جورج کلونی
جورج کلونی فیلم علمی-تخیلی می‌سازد
جورج کلونی، بازیگر موفق و کارگردان گاهی موفق، به زودی پشت دوربین فیلم علمی - تخیلی «پژواک/Echo» خواهد رفت.
به گزارش کیوسک‌تایمز سابقه «جورج کلونی/George Clooney» را در مقام کارگردان که بررسی کنیم گاهی نمره صفر می‌گیرد و گاهی بیست. مسلما او به‌عنوان یک بازیگر درجه یک، آثار شاخص بسیاری در کارنامه دارد اما وقتی پشت دوربین قرار می‌گیرد اوضاع کمی حالت بخت آزمایی پیدا می‌کند. مثلا همین سال گذشته او فیلم «حومه شهر/Suburbicon» را ساخت که همه مایه‌های یک فیلم موفق را داشت اما چندان به مذاق تماشاگران و منتقدین خوش نیامد. حالا انگار از موفقیت فیلم «اعترافات یک ذهن خطرناک/Confessions Of A Dangerous Mind» در سال ۲۰۰۲ که همه را به ظهور کارگردانی کاربلد به نام جورج کلونی امیدوار کرد، قرن‌ها گذشته است. شاید این اثر جدید بتواند ورق را به نفع کلونی کارگردان برگرداند.
جورج کلونی قرار است به‌زودی پشت دوربین فیلم جدیدی برود؛ فیلمی در ژانر علمی - تخیلی به نام «پژواک/Echo» که داستان یک متخصص ساخت پهپاد را روایت می‌کند که معتقد است معشوقه‌اش کسی که ادعا می‌کند نیست بلکه با یک موجود دیگر جایگزین شده است.
«شان لوی/Shawn Levy»، «دن لوین/Dan Levine» و «دن کوهن/Dan Cohen» که آثار موفقی چون فیلم اسکاری «ورود/Arrival» و سریال محبوب «چیزهای عجیب‌تر/Stranger Things» را در کارنامه دارند، به‌عنوان تهیه‌کننده با جورج کلونی همکاری می‌کنند.
«کریستوفر مک‌براید/Christopher Macbride» نیز نگارش فیلمنامه را برعهده خواهد داشت. این نویسنده و کارگردان که بیش از همه با فیلم «توطئه/The Conspiracy» شناخته می‌شود، «آموزش فردریک فیتزل/The Education Of Fredrick Fitzell» را در نوبت پخش دارد که «دیلن او. براین/Dylan O'Brien» و «مایکا مونرو/Maika Monroe» در آن ایفای نقش می‌کنند.
هنوز از بازیگرانی که ممکن است در پروژه تازه جورج کلونی حضور داشته باشند، نامی به میان نیامده است؛ با این وجود او معمولا در فیلم‌هایی که کارگردانی کرده، خودش هم ایفای نقش می‌کند. بنابراین بعید نیست که در این فیلم هم او را در مقام بازیگر ببینیم.
اگر نمی‌توانید برای ارزیابی هنر جورج کلونی منتظر «پژواک» بمانید، بد نیست سری به اپیزود اول سریال جدید شبکه Hulu با نام «Catch-22» که او کارگردانی‌اش را برعهده داشته، بزنید.
عبارات کليدی: سینمای جهان, جورج کلونی, پژواک
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۸۰۴۰
انتشار: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۳:۱۴
منبع: پلی لیست
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵