بری لارسون در نقش کاپیتان مارول
بری لارسون در نقش کاپیتان مارول
کاپیتان مارول در حال یادگیری پرواز
۲۰۱۸ قرار است سالی پربار برای طرفداران ابرقهرمان‌های کمپانی مارول باشد؛ یکی از این خبرهای خوب اکران اولین فیلم سینمایی بر پایه شخصیت «کاپیتان مارول» است.
به گزارش کیوسک‌تایمز «بری لارسون/Brie Larson» که سال گذشته برای بازی در فیلم «اتاق/Room» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد، تمرینات سختی را برای ایفای نقش «کاپیتان مارول/Captain Marvel» از سر می‌گذراند. او که از وقتی قرارداد بازی در این نقش را امضا کرده، لحظه به لحظه طرفداران را در جریان روند پیشرفت فیلم قرار می‌دهد در تازه‌ترین پست خود، اعلام کرده مدتی است در پایگاه هوایی نلیس واقع در نوادا مشغول تمرینات سخت هوانوردی است. او با انتشار عکس زیر در اینستاگرام نوشته:‌در حال یادگیری پروازم.
گفتنی است داستان کاپیتان مارول، درباره خلبانی به نام «کارول دنسرز/Carol Dancers» است که در یکی از مأموریت‌هایش با موجودات بیگانه برخورد می‌کند و آنها قدرت زیاد، توانایی پرواز و پژواک انرژی را در وی فعال می‌کنند. قدرت‌هایی که او را تبدیل به کاپیتان مارول، یکی از قهرمانان زن محبوب دنیای کمیک‌های مارول می‌کنند.
در اولین فیلم که قرار است به زودی فیلمبرداری‌اش آغاز شود، «کاپیتان مارول» به جنگ نسلی از بیگانه ها موسوم به «اسکرول‌ها/Skrulls» که قادرند قیافه خود را تغییر دهند، خواهد رفت. «ساموئل ال جکسون/Samuel L. Jackson» بار دیگر در نقش «نیک فیوری/Nick Fury» ظاهر می‌شود؛ با این تفاوت که این بار چون وقایع در بازه‌ای پیش از «انتقامجویان/Avengers» اتفاق می‌افتد، شخصیت نیک فیوری هنوز هر دو چشم خود را دارد و چشم بندی در کار نیست. «جود لا/Jude Law» هم از دیگر بازیگران فیلم است.
عبارات کليدی: سینمای جهان, کاپیتان مارول, جود لا, بری لارسون, ساموئل ال جکسون
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۷۹۸۲
انتشار: چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۲۵
منبع: کیوسک‌تایمز
کد توليد: ۱۵۱۵