مائورو ایکاردی
مائورو ایکاردی
ایکاردی نزدیک‌تر از همیشه به رئال مادرید!
احتمالا بمب نقل و انتقالاتی رئالی‌ها منفجر خواهد شد.
پس از اینکه رئال مادرید نتوانست نتایج خوبی در این فصل لالیگا کسب کند، حالا انتقادات از این تیم به اوج خود رسیده است. قهرمان اروپا این روزها اصلا شرایط خوبی در اسپانیا ندارد و مورد انتقادهای شدیدی از سوی هواداران و کارشناسان قرار دارد. رئال مادرید در حال حاضر با اختلاف ۱۹ امتیازی نسبت به بارسلونای صدرنشین در رده چهارم لیگ اسپانیا قرار دارد و طبق آمار رئال مادرید بدترین شروع خود را در ۱۷ سال اخیر داشته است. با توجه به نتایج ضعیفی که امسال زیدان سرمربی رئال مادرید گرفته است اما همچنان اصرار دارد که هیچ بازیکن جدیدی را جذب نمی کند. هنوز مشخص نیست که چرا زیدان تا این حد به بازیکنان خود اطمینان دارد ولی بر خلاف زیدان مدیرعامل کهکشانی ها کاملا خود را آماده کرده است تا یک بمب نقل وانتقالاتی را منفجر کند.
فلورنتینو پرز مدیرعامل رئال مادرید قصد دارد با توجه به افت شدید کریم بنزما و رونالدو در گلزنی یک مهاجم جدید را جذب کند تا بلکه مشکل تیمش در کسب نتایج ضعیف حل شود. پرز که گفته می شد قصد دارد هری کین ستاره تاتنهام را جذب کند، این روزها نظر خود را تغییر داده است و فکر می کند که جذب یک مهاجم دیگر به جز کین، هم می‌تواند ارزان تر باشد و هم بهتر. پرز قصد دارد بند فسخ قرارداد مائورو ایکاردی ستاره نوک خط حمله و کاپیتان ۲۵ ساله این تیم را جذب کند تا با این انتقال کمی از فشار ها بر روی خود و تیمش کم کند. پرز می خواهد بند آزاد سازی ۱۱۰ میلیون یورویی ایکاردی را بپردازد و او را جایگزین کریم بنزمایی کند که هیچکس به خصوص هواداران رئال مادرید دیگر نمی خواهند او در رئال بماند.
ایکاردی که سابقه حضور در تیم بارسلونا رقیب سنتی رئال را دارد، اگر به رئال مادرید بپیوندد قطعا تقابل جذابی با تیم سابق خود خواهد داشت.
۴۳
عبارات کليدی: مائورو ایکاردی، رئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۶۷۷۹۷
انتشار: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۷:۳۶
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰