رضا عنایتی
رضا عنایتی
عنایتی: بازیکنان ما با انگیزه هستند و مقابل پرسپولیس هجومی بازی می‌کنیم
سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: بازیکنان ما برای بازی با پرسپولیس با انگیزه، آماده و سرحال هستند.
رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس با تسلیت به جامعه داوری بابت درگذشت حکمت‌شعار داور پیشکسوت کشورمان اظهار داشت:  بازی خیلی سختی داریم اما بچه‌ها همه با انگیزه، آماده و سرحال هستند.
وی افزود: فردا تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. امیدوارم به خواسته‌ خود برسیم و تماشاگران شاهد بازی خوبی باشند.
سرمربی مشکی‌پوشان با تاکید بر اینکه مهاجم گرجستانی تیمش می‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند گفت: خوشبختانه ظهر امروز کارت بازی مهاجم جدیدمان رسید و می‌توانیم مقابل پرسپولیس از این مهره خوبمان رونمایی کنیم. متأسفانه برای بازیکن عراقی‌مان هنوز ITC‌ صادر نشده و امیدوارم هفته بعد این اتفاق رخ دهد. او بازیکن خوبی است و من دوستش دارم و اعتقاد دارم می‌تواند کمک زیادی به تیم ما کند. به غیر از این دو بازیکن باز هم قصد داریم بازیکن جذب کنیم تا از لحاظ مهره کمبودی نداشته باشیم.
عنایتی در ارتباط با شرایط تیمش در جدول رقابت‌های لیگ اضافه کرد: ما اصلا به جدول نگاه نمی‌کنیم جدول آخر لیگ باید دید. در حال حاضر باید به فکر تغییر شرایطمان باشیم. امروز رقبای ما نتایج خوبی گرفتند و همین مسئله انگیزه ما را دوچندان کرد تا فردا بازی خوبی را مقابل پرسپولیس ارائه دهیم.
وی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تیمش مقابل پرسپولیس به بازی دفاعی و بسته روی خواهد آورد گفت: من اصلا اعتقادی به دفاع ندارم. من عاشق فوتبال تهاجمی هستم و در کنار آن باید در دفاع هم با تمرکز بالا بازی کنم. هدف ما این است که اول گل نخوریم و با ارائه فوتبال هجومی به گل برسیم.
سرمربی تیم مشکی‌پوشان درباره وضعیت حسین بادامکی عنوان کرد: شرایط بادامکی بهتر شده و می‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند اما فنایی و صالحی به بازی فردا نخواهند رسید.
عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا با قاسم دهنوی به توافق رسیده‌اید، گفت: نه توافقی با او نداشته‌ایم.
عنایتی درباره اینکه فکر می‌کند هواداران فردا از بازی استقبال کنند یا نه، عنوان کرد: انتظار من از هوادارانمان این است که فردا ما را تنها نگذارند. متأسفانه در اکثر شهرها می‌بینیم تماشاگران حمایت چندانی از تیم شهرشان نمی‌کنند به غیر از تبریز که شرایط متفاوت است. برای اینکه مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم نیاز شدیدی به کمک هواداران داریم هر چند که شرایط برای حضور تماشاگران ورزشگاه ثامن سخت است آنها هم باید سخت به ورزشگاه بیایند و سخت‌تر به منزل برگردند. متاسفم که یک ورزشگاه مدرن در مرکز شهر داریم اما استفاده نمی‌کنیم. فکر کنم چند سال دیگر در ورزشگاه امام رضا(ع) یا بلیت فروشی می‌شود یا تبدیل به موزه خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید آسایش را برای هواداران مشهدی فراهم کنند. آن است که احترام می‌آورد. شما ببینید بازی ما با صنعت نفت آبادان ۱۵ هزار تماشاگر به ورزشگاه امام رضا آمدند و هیچ اتفاقی در پایان مسابقه رخ نداد و بازی خوب و جذابی شد و تماشاگران از آن لذت بردند. امیدوارم مسئولان به این مسئله رسیدگی کنند. اگر با پول مردم این ورزشگاه ساخته شد پس بهتر است مورد استفاده قرار بگیرد و اگر قرار نیست این اتفاق بیفتد پس چرا این ورزشگاه ساخته شد.
سرمربی تیم مشکی‌پوشان در واکنش به اظهارنظر برانکو مبنی بر اینکه ما برای برد به مشهد آمده‌ایم گفت: من دوست ندارم این اتفاق بیفتد اگرچه برای برانکو احترام زیادی قائلم. با او هفت سال در تیم ملی کار کرده‌ام و خیلی خوب می‌دانم چه آدم باشعور و با دانشی است. برای برانکو بعد از این بازی در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم ضمن اینکه برای خود او نیز احترام خاصی قائل هستم.
عنایتی درباره شناختش از پرسپولیس گفت: خوبی پرسپولیس و استقلال این است که بازی‌هایشان همه پخش مستقیم است و تقریبا همه مربیان از این دو تیم شناخت کامل دارند. ما برای این بازی چند پلن مدنظر داریم که امیدوارم در بازی اتفاق خاصی رخ ندهد تا بتوانیم پلن‌های خود را به اجرا بگذاریم. به هر حال می‌دانید در فوتبال شانس هم خیلی مهم است و من امیدوارم فردا روز، روز ما باشد. ما تیم باکیفیتی داریم و مطمئن باشید در آینده بهتر و بهتر خواهیم شد. اگرچه متأسفانه نیم فصل اول را از دست دادیم ولی در نیم فصل دوم برای جبران می‌آییم.
وی در پاسخ به این سوال که در کدام پست‌ها تیمش دچار مشکل است، تصریح کرد: در تمام نقاط زمین بازیکنان خوبی داریم از خط دفاع گرفته تا در خط حمله. در خط حمله بهترین و تمامی ابزار را برای سرعت دادن به بازی و استفاده از توپ‌های کنار و داخل محوطه داریم و می‌توانیم با جابه‌‌جایی زیاد به خواسته خود برسیم. ما دنبال این هستیم تا نفرات جدید بگیریم تا بهتر از این شویم. در دو بازی اخیر توانستیم سه گل بزنیم و این از نظر روحی به خط حمله تیم ما کمک کرده است. همه بازیکنان ما با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. در کادرمان مربی و سرمربی نداریم بلکه همه در کنار رفاقتی که با هم داریم به تیم روحیه داده و کمک می‌کنیم تا بهتر از این شویم.
سرمربی تیم مشکی‌پوشان در ارتباط با اینکه گفته می‌شود حنیف عمران‌زاده مربی-بازیکن را در تیم مشکی‌پوشان دارد، یادآور شد: نه اصلاً اینطور نیست. ما در تیم‌مان از هر کسی لازم باشد نظر می‌گیریم اما به هیچکس اجازه دخالت در کارمان را نمی‌دهیم. حنیف بازیکن بسیار خوبی است و با تجربه بالای‌اش کمک زیادی به تیم ما می‌کند. اگر لازم باشد از حنیف نظر می‌خواهیم اما به هیچ‌وجه اینطور نیست که کسی بخواهد در کار کادر فنی دخالت کند اگرچه حنیف بازیکن بسیار با اخلاقی برای تیم ما به حساب می‌آید.
عبارات کليدی: رضا عنایتی، مشکی پوشان مشهد
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۷۶۶۱
انتشار: پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۲۳:۳۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰