فرشيد اسماعيلي
فرشيد اسماعيلي
اسماعيلی: فردا تساوی هم به دردمان نمی‌خورد
فرشيد اسماعيلي كه در ديدار قبل و در غياب سرور جپاروف از ابتدا در تركيب استقلال به ميدان رفته بود، با محروميت مجدد اين بازيكن بار ديگر كانديداي حضور در تركيب استقلال است.
البته او هنوز نمي‌داند فردا در تركيب اصلي است يا نه ولي درباره اتفاقات اخير و بازي فردا با سايپا با اعتماد به تيم و همبازيانش حرف مي‌زد.

*اوضاع تيم و تمرينات‌‌تان چطور است؟
بعد از بازي با تراكتورسازي، ريكاوري و استراحت كافي داشتيم و براي بازي با سايپا تمرينات خوبي را پشت ‌سر گذاشتيم.

* خيلي‌ها معتقد بودند استقلال بايد تراكتورسازي را شكست مي‌داد؟
دقيقاً! ما مي‌دانستيم بازي در تبريز سخت است و به همين دليل از ابتدا كار را با قدرت آغاز كرديم. موقعيت‌هاي خوبي هم به دست ‌آورديم ولي اين فرصت مهيا نشد كه گل بزنيم. در واقع تراكتورسازي خوش‌شانس بود كه به روز خوب مهاجمان ما نخورد.

*چرا اين همه موقعيت از دست مي‌دهيد؟
اين‌طور نيست. اتفاقاً در هفته‌هاي اخير چه در ليگ و چه در جام‌حذفي، بچه‌ها خوب گل زدند. محسن كريمي نيامده، گل زد و قطعاً باز هم مي‌زند. گاهي اين‌گونه مي‌شود.

* بازي فردا را چطور پيش‌بيني مي‌كني؟
سايپا يك تيم جوان، پرانرژي و جنگنده است. هر تيمي بازيكنان جوان بيشتري دارد، انرژي و انگيزه زيادي هم دارد. مانند خود ما. البته تيم‌هايي كه علي دايي سرمربي‌شان است هم به خودي خود انگيزه ديگري هم دارند.

* باخت دور رفت را جبران مي‌كنيد؟
بايد اين كار را انجام بدهيم. اگر سه امتيازهاي از دست رفته‌مان در دور رفت را جبران نكنيم، در آخر فصل به مشكل مي‌خوريم. ما بايد هرچه سريع‌تر خودمان را به جمع تيم‌هاي بالاي جدول و سهميه‌بگيرها برسانيم. اگر آنها انرژي دارند، ما هم انگيزه زيادي داريم كه به خاطرش بازي را ببريم.

* پيش‌بيني‌ات از نتيجه بازي چيست؟
از دقيقه يك براي برد به ميدان مي‌رويم و قطعاً با حمايت هواداران‌مان در آزادي به يك برد روحيه‌بخش دست مي‌يابيم. پيروزي در اين ديدار براي دور نشدن از صدر خيلي مهم است. ضمن اينكه با دو تيم ديگر هم‌امتياز هستيم و تساوي هم به دردمان نمي‌خورد.

* براي جام‌حذفي چه برنامه‌اي داريد؟
فعلاً به جام‌حذفي فكر نمي‌كنيم. الان مهم‌ترين چيز بازي با سايپاست و به نظر من درباره هر بازي بايد در زمان خودش فكر كرد.

* مدتي است گل نمي‌زني! ۲ گل در يك بازي (گسترش فولاد تبريز) و ديگر هيچ؟
خيلي دوست دارم در خدمت تيم باشم. بيشتر از هر چيز اين مهم است. اگر گل بزنم كه خيلي بهتر مي‌شود.

* به پرسپوليس مي‌رسيد؟
هيچ‌كدام از اعضاي تيم با نتايج ديگر تيم‌ها كاري ندارند. من هم مانند بقيه. اگر بچه‌ها همت كرده و خدا هم ياري كند هفته به هفته به روند رو به رشدمان ادامه مي‌دهيم.

 
عبارات کليدی: فرشيد اسماعيلي، استقلال، استقلال تهران، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۷۶۶۰
انتشار: پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۲۳:۳۱
منبع: خبرورزشی
کد توليد: ۲۰۲۰