کاترین نیوتن، پوکمون
کاترین نیوتن، پوکمون
بازیگر اصلی «پوکمون»‌ انتخاب شد
«کاترین نیوتن»‌ که به تازگی در سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ»‌ شبکه HBO خوش درخشیده است، بازیگر زن نقش اصلی فیلم «پوکمون» خواهد بود.
به گزارش ‌کیوسک‌تایمز «کاترین نیوتن/Kathryn Newton» ایفاگر نقش اصلی اقتباس زنده از مجموعه بازی‌های مشهور «پوکمون/Pokemon» شد. او به تازگی و با بازی در سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ/Big Little Lies» شبکه HBO به شهرت رسیده است و در فیلم «پرنده خانم/Lady Bird» هم که این روزها حسابی سر و صدا کرده، ایفای نقش می‌کند.
برای انتخاب بازیگر این نقش هنرپیشه‌های مشهور زیادی از جمله «ناتالیا دایر/Natalia Dyer» بازیگر سریال «چیزهای عجیب‌تر/Stranger Thinfs»، «هیلی لو ریچاردسون/Haley Lu Richardson» که امسال با فیلم «گسست/Split» ام. نایت شیامالان معروف شد و نیز «کاترین لنگفورد/Katherine Langford» از سریال «سیزده دلیل برای اینکه/Thirteen Reasons Why» تست داده بودند ولی نهایتا کاترین نیوتن برای این نقش انتخاب شد.
گفتنی است اولین قسمت از فیلم‌هایی که براساس بازی «پوکمون»‌ ساخته می‌شود «کارآگاه پیکاچو/Detective Picachu» نام گرفته و «جاستیس اسمیت/Justice Smith» که پیش از این در «بخواب روی زمین/Get Down» بازی کرده، بازیگر نقش اول مرد آن خواهد بود.
موضوع بازی‌های پوکمون (که در ابتدا نوعی کارت بازی بود) و همچنین انیمه‌های مربوط به آن درباره چند مربی است که هیولاهای کوچک و بامزه اما قدرتمندی به نام پوکمون را جمع و تربیت می‌کنند تا در مبارزات بزرگی شرکت کنند.
«پیکاچو» نام گونه خاصی از پوکمون‌هاست. اما «کارآگاه پیکاچو»‌ نام یک پوکمون خاص است که تیپ مخصوصی دارد و با همکاری دوستش که آدمیزاد است، معماهای جنایی را حل می‌کند. 
کاترین نیوتن قرار است نقش روزنامه‌نگاری به نام «لوسی» را ایفا کند که با پسرک و کاپیتان پیکاچو، که قرار است با تکنولوژی موشن-کپچر در فیلم حضور داشته باشد، همراه می‌شود. در انیمه‌ها، لوسی هم یک پوکمون به نام «سای-داک/Psyduck» دارد اما تا این لحظه مشخص نیست که این شخصیت در فیلم حاضر خواهد بود یا خیر.
فیلمبرداری از اواسط ژانویه ۲۰۱۸ در لندن آغاز می‌شود. «الکس هرش/Alex Hirsch» و «نیکول پرلمن/Nicole Perlman»‌ فیلمنتامه را نوشته‌اند و کمپانی یونیورسال در امریکا و شرکت توهو در ژاپن توزیع‌کننده فیلم خواهند بود.
عبارات کليدی: سینمای جهان, پوکمون, کارآگاه پیکاچو, کاترین نیوتن, جاستیس اسمیت
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۶۵۲۶
انتشار: جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
ساعت: ۰۶:۳۱
منبع: هالیوود ریپورتر
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵