پسر جهنمی
پسر جهنمی
بالاخره سرنوشت «پسر جهنمی ۳» مشخص شد
آخرین فیلم از مجموعه «پسر جهنمی» با نام «ارتش طلایی»‌ سال ۲۰۰۸ عرضه شد و از همان زمان طرفداران این شخصیت پیگیر هستند که گیرمو دل‌تورو چه زمانی قسمت سوم آن را خواهد ساخت. بالاخره امروز تاریخ اکران قسمت سوم این مجموعه اعلام شد؛۱۱ ژانویه ۲۰۱۹.
به گزارش کیوسک‌تایمز قسمت سوم «پسر جهنمی/Hellboy»‌ اندکی بیشتر از یک سال دیگر راهی پرده سینماها می‌شود.
کمپانی Lionsgate و Summit Entertainment تاریخ اکران را ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ اعلام کرده‌اند. در قسمت سوم این مجموعه که «نیل مارشال/Neil Marshal» به جای «گیرمو دل‌تورو/Guillermo Del Toro» آن را کارگردانی خواهد کرد،‌ نقش پسر جهنمی که نیمی از وجودش هیولایی و نیم دیگر خوش‌طینت است را «دیوید هاربر/David Harbour» ایفا خواهد کرد. «میلا یوویچ/Milla Jovovich»، ستاره مجموعه فیلم‌های «اهریمن ساکن/Resident Evil»، «ایان مک‌شین/Ian McShane» و «دنیل دی کیم/Daniel Dae Kim»‌ دیگر بازیگران فیلم هستند.
«مایک میگنولا/Mike Mignola»‌ که سال ۱۹۹۳ برای اولین بار شخصیت «پسر جهنمی»‌ را در قالب کمیک‌بوک عرضه کرد، با همراهی «اندرو کازبی/Andrew Cosby» و «کریستوفر گلدن/Christopher Golden» فیلمنامه قسمت سوم را می‌نویسند.
پسر جهنمی داستان هیولایی است که توسط یک پروفسور باستان‌شناس پیدا و بزرگ می‌شود. در بزرگسالی او عضو دایره‌ای مخفی در دولت ایالات متحده می‌شود که واحد تحقیق و دفاع ماورائی نام دارد و وظیفه‌اش مبارزه با موجودات فراطبیعی و صیانت از نسل بشر در برابر آنهاست. دو فیلمی که گیرمو دل‌تورو با بازی «ران پرلمن/Ron Perlman» در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ عرضه کرد، با استقبال گسترده طرفداران شخصیت «پسر جهنمی»‌ روبرو شد و در محبوبیت این شخصیت کمیک‌بوکی در نزد مردم هم نقش بسزایی داشت؛ تا جایی که بسیاری از آنها پیگیر بودند که چرا دل‌تورو قسمت سوم آن را نمی‌سازد.
گفتنی است پیش از این مجله امپایر در شماره ماه سپتامبر خود تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ را برای اکران «پسر جهنمی ۳»‌ اعلام کرده بود اما مسئولین کمپانی آن خبر را تکذیب کرده بودند.
عبارات کليدی: سینمای جهان, پسر جهنمی, گیرمو دل‌تورو, نیل مارشال, میلا یوویچ, دیوید هاربر
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۶۵۲۴
انتشار: جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
ساعت: ۰۳:۵۶
منبع: هالیوود ریپورتر
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵