شکارچی ذهن
شکارچی ذهن
خبر خوش برای طرفداران سریال «شکارچی ذهن»
سریال «شکارچی ذهن»‌ به تهیه‌کنندگی دیوید فینچر یکی از آن غافلگیری‌های ویژه سال ۲۰۱۷ بود که در مدتی کوتاه، طرفداران پر و پاقرصی برای خود پیدا کرد. حالا شبکه نتفلیکس از ادامه داشتن این ضیافت خبر داده است.
به گزارش کیوسک‌تایمز یکی از سریال‌هایی که امسال بیش از همه محل بحث بود و حسابی سرو صدا به راه انداخت «شکارچی ذهن/Mindhunter» شبکه نتفلیکس به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «دیوید فینچر/David Fincher»‌ بود که در ماه اکتبر رونمایی شد. سریالی که طرفداران فیلم «زودیاک/Zodiac» دیوید فینچر را به ضیافتی ده قسمتی از ذهن‌های کارگردانان مستعدی همچون «اندرو داگلاس/Andrew Douglas»، «آصیف کاپادیا/Asif Kapadia» و «توبیاس لیندهلم/Tobias Lindholm» برد.
فیلمنامه این سریال را «جو پنهال/Joe Penhal» براساس کتاب «شکارچی ذهن: درون واحد نخبگان جرایم سریالی اف بی آی/Mindhunter: Inside FBI's Elite Serial Crime Unit» نوشته که سال ۱۹۹۶ توسط «جان داگلاس/John Douglas» و «مارک اولشیکر/Mark Olshaker» که مأمورین سابق اف‌بی‌آی بوده‌اند به رشته تحریر درآمده است. این کتاب روایتگر پشت صحنه برخی از مهم‌ترین پرونده‌های جنایی داگلاس است. مثل ماجرای قاتلی که فاحشه‌ها را در آلاسکا شکار می‌کرد و به قتل می‌رساند، قاتل کودکان در آتلانتا و آدمکش دریاچه سبز در سیاتل.
ماجراهای سریال در سال ۱۹۷۹ اتفاق می‌افتد و تمرکز قصه بر مأمور خبره و کنجکاوی به نام «بیل تنچ»‌ با بازی «هولت مک‌کانالی/Holt McCanaly» است که با همراهی «هولدن فورد» با بازی «جاناتان گراف/Jonathan Groff» که کارآگاه علوم رفتاری است،‌ با قاتلین سریالی دستگیرشده مصاحبه می‌کنند تا از طریق نتایج آن بتوانند انگیزه‌های قتل‌های زنجیره‌ای حل‌نشده را پیدا کنند.
خبر خوش این است که صبح امروز شبکه نتفلیکس اعلام کرد ساخت فصل دوم «شکارچی ذهن» را در دستور کار قرار داده است. «گراف»، «مک‌کانالی»، «آنا تورف/Anna Torv» و «هانا گراس/Hannah Gross» همگی برای فصل دوم برخواهند گشت و «کامرون بریتون/Cameron Britton»‌ بازیگر جدیدی است که به عنوان قاتلی سریالی به نام «اد کمپر» به سریال اضافه می‌شود.
سریالی که می‌توان از حالا به انتظارش نشست. سریالی که در شب‌های سرد زمستانی می‌توان همچون نوشیدنی‌ای گرم نوشید و از آن لذت برد.
عبارات کليدی: سریال, شکارچی ذهن, دیوید فینچر, هولت مک‌کانالی, جاناتان گرافو, آنا تورف, هانا گراس, کامرون بریتون
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۶۵۲۲
انتشار: پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۱۶
منبع: کیوسک‌تایمز
نویسنده: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵