کوئنتین تارانتینو
کوئنتین تارانتینو
داستان فیلم تازه کوئنتین تارانتینو فاش شد
طرفداران کوئنتین تارانتینو به شدت مشتاقند بدانند موضوع فیلم نهم کارگردان محبوب‌شان چیست. در ماه جولای خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه تارانتینو قرار است به ماجرای قتل‌های خانواده منسون بپردازد. اما خود او بعدها گفت فیلم درباره خانواده منسون نیست بلکه درباره اتفاقات تاریخی سال ۱۹۶۹ است. حالا مجله ونیتی فیر داستان کلی فیلم نهم آقای تارانتینو را از زیر زبان یکی از عوامل که فیلمنامه را خوانده، بیرون کشیده و منتشر کرده است.
به گزارش کیوسک‌تایمز داستان فیلم نهم «کوئنتین تارانتینو/Quentin Tarantino» در تابستان ۱۹۶۹ و در شهر لس‌آنجلس اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی یک بازیگر مرد تلویزیونی است که به تازگی در سریالی بسیار موفق ایفای نقش کرده است و سعی دارد با تکیه بر این موفقیت وارد دنیای سینما و هالیوود شود. بدلکار نقش او هم نیت مشابهی دارد. ماجرای قتل وحشتناک «شارون تیت/Sharon Tate» و چهار تن از دوستانش توسط پیروان مکتب چارلز منسون هم به نوعی در بک‌گراند داستان اصلی،‌روایت می‌شود.
لیست بازیگران فیلم هنوز رسما اعلام نشده اما شایعاتی که از طریق منابع مختلف به گوش می‌رسد حاکی است کوئنتین تارانتینو برای ایفای نقش شارون تیت قصد دارد از «مارگوت رابی/Margot Robbie» استفاده کند. «تام کروز/Tom Cruise»، «برد پیت/Brad Pitt»‌ و «لئوناردو دی‌کاپریو/Leonardo Dicaprio» هرسه برای نقش اصلی، که حالا می‌دانیم بازیگری است که قصد ستاره شدن دارد، مد نظر هستند.
شرکت سونی تهیه‌کننده و توزیع کننده فیلم است و بودجه تولید آن هم حدود ۱۰۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده است. تارانتینو در صدد است فیلمبرداری را از ماه ژوئن ۲۰۱۸ آغاز کند و فیلم را هم در سال ۲۰۱۹ روی پرده سینماها بفرستد.
عبارات کليدی: سینمای جهان, کوئنتین تارانتینو, برد پیت, مارگوت رابی, تام کروز, لئوناردو دی کاپریو
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۶۲۳۴
انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
ساعت: ۰۱:۵۰
منبع: ایندی وایر
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵