اما استون و بیلی جین کینگ
اما استون و بیلی جین کینگ
گریم جالب اما استون در نقش یک تنیسور دهه ۷۰
«اما استون» را بیش از همه با صحنه‌های رنگی و چشم‌نواز و لباس‌های زیبای فیلم «لالا لند»‌ به یاد می‌آوریم که برای آن برنده اسکار بهترین بازیگر زن هم شد. اما گریم تازه او با هر آن چه از وی به خاطر داریم متفاوت است.
به گزارش کیوسک‌تایمز «اما استون/Emma Stone» با اسکاری که برای «لالالند/Lala Land» گرفت در آستانه ۲۹ سالگی به جایگاهی رسیده که می‌تواند نقش‌های متفاوت‌تری را تجربه کند. اما شاید هیچ‌کس انتظار این گریم را در فیلم بعدی او نداشت.
گریم بالا مربوط به فیلم «نبرد جنسیت‌‌ها/Battle Of The Sexes» است که اما استون در آن نقش «بیلی جین کینگ/Billie Jean King»، تنیسور مشهور امریکایی، را ایفا می‌کند. بیلی جین کینگ نفر اول تنیس زنان امریکا بود که ۳۹ بار برنده «گرند اسلم/Grand Slam» شده بود؛ ۱۲ بار در بخش انفرادی،‌ ۱۶ بار در دوبل زنان و  ۱۱ بار هم در دوبل مختلط. وی سه سال متوالی هم کاپیتان تیم ملی امریکا در کاپ فدراسیون بود. اما چیزی که بیش از همه باعث شهرت کینگ شد این بود که او سال ۱۹۷۳ وقتی ۲۹ ساله بود موفق شد در «نبرد جنسیت‌ها» در مقابل «بابی ریگز/Bobby Riggs» که آن زمان ۵۵ سال داشت به پیروزی دست یابد. این یکی از معدود پیروزی‌های زنان در برابر مردان در رشته تنیس بود.
بیلی جین مشهور بود به این که آرایش نمی‌کند. بنابراین برای تبدیل اما استون به قیافه‌ای شبیه به او در دهه ۷۰ و تبدیل شدن به عکسی که در بالا می‌بینید،‌پوستش را به طور خاصی برنزه کرده‌اند. کک و مک به پوستش اضافه کرده‌اند و موهایش را هم به جای قهوه‌ای بسیار تیره، تغییر رنگ داده‌اند. فقط مدل مو را به خاطر ذائقه مخاطب امروز، چندان شبیه به بیلی جین واقعی درنیاورده‌اند. 
گفتنی است «استیو کارل/Steve Carell» هم در این فیلم ایفاگر نقش «بابی ریگز» خواهد بود.
عبارات کليدی: سینمای جهان, چهره‌ها, اما استون, استیو کارل, نبرد جنسیت‌ها
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۶۲۳۳
انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
ساعت: ۰۰:۲۴
منبع: کیوسک‌تایمز
نویسنده: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵