میک مک درموت
میک مک درموت
شفر حکم اخراج تئوریسین منصوریان را صادر کرد
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد امروز آخرین بازمانده از کادر فنی سابق استقلال هم صادر می شود تا سونامی روی نیمکت آبی ها ادامه داشته باشد.
میک مک درموت مربی ایرلندی که با سماجت و تاکید ویژه علیرضا منصوریان در تابستان با قراردادی پر سرو صدا در ابتدا به عنوان بدنساز سپس به عنوان تمرین دهنده و تئوریسین به استقلال پیوست با گذشت چند هفته از برکناری سرمربی سابق آبی ها در مسیر خروج از اردوی این تیم قرار گرفته است.
مربی ایرلندی که در ابتدا گفته شد با توجه به سابقه همکاری با وینفرد شفر از سوی پیرمرد آلمانی مورد تایید قرار گرفته تا انتهای قراردادش در استقلال بماند با گذشت مدت کوتاهی اختلافات گسترده ای با سرمربی جدید پیدا کرد تا جایی که خبر می رسد تا ظهر امروز و قبل از اردوی شبانه روزی تیم برای مصاف با نفت باشگاه با فسخ قرارداد میک مک درموت آخرین بازمانده از کادر فنی سابق را نیز کنار خواهد گذاشت.
با اخراج تئوریسین و بدنساز ایرلندی کادر سابق آخرین بازمانده از تیم فنی منصوریان در استقلال هم کنار گذاشته خواهد شد تا پیرو این سونامی ادامه دار زمینه برای ورود دستیار مد نظر وینفرد شفر به نیمکت فراهم شود، دستیاری که گفته می شود باشگاه استقلال تمایل چندانی به عقد قرارداد با او به خاطر بحران های مالی ندارد اما شفر سماجت خاصی روی حضور او دارد.

 
عبارات کليدی: میک مک درموت، استقلال تهران، استقلال، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۴۹۸۰
انتشار: دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
ساعت: ۱۰:۵۲
منبع: خبرورزشی
کد توليد: ۲۰۲۰