ادعای تازه قاتل در دادگاه: در برابر تجاوز توسط دوستم از خودم دفاع کردم
در تاریخ یکم شهریورماه سال ٩٤ خانواده پسر ٢٠ ساله‌ای به نام میلاد به کلانتری ١٧٠ کهریزک مراجعه کردند و از ناپدید شدن پسرشان خبر دادند.
 جست‌وجو برای پیدا كردن میلاد ادامه داشت تا اینكه چند روز بعد جسدش در حالی كه در قسمت‌های مختلف آن ضربه‌های عمیق چاقو دیده می‌شد در یكی از جوی‌های آب اطراف منطقه كهریزك پیدا شد.
كارآگاهان دادسرای جنایی ناحیه ٢٧ تهران تحقیقات‌شان را آغاز كردند. ماموران یك پسربچه‌ای را یافتند كه وحید را به عنوان عامل جنایت معرفی كرد.
این پسربچه به ماموران گفت: «من  دیدم كه آن شب پابرهنه به خیابان آمد و كیسه‌ای سنگین راداخل ماشین گذاشت.» تحقیقات بیشتری صورت گرفت و تمامی دوستان مقتول مورد بازجویی قرار گرفتند تا اینكه همه تحقیقات متفق القول به سمت وحیدرفت و او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.
اگرچه او در ابتدای تحقیقات هیچ چیزی را نمی‌پذیرفت اما در ادامه مدعی شد مقتول نیت شومی داشته كه او را كشته. او درباره حمل جسد نیز به ماموران گفت: «من پس از كشتن مقتول سریعا جسد را از مغازه خارج كردم و در ماشین گذاشتم و آن را به بیابان‌های پشت حرم بردم تا مفقودش كنم و اثری از خودم در زمینه قتل نگذارم.»
وحید بار دیگر صبح دیروز در جلسه دادگاه به ریاست قاضی كیخا و مستشار قاضی مقدم زهرا از خود دفاع كرد.
او درباره اینكه چطور میلاد را به قتل رسانده، گفت: «من ومیلاد با هم رفیق بودیم. شبی كه قتل اتفاق افتاد من به مغازه مرغ فروشی پدرم رفته بودم تا در را قفل كنم و به خانه بروم. اما همین كه وارد مغازه شدم سایه‌ای در تاریكی دیدم كه به من نزدیك شد. اول ترسیدم و می‌خواستم فرار كنم اما نمی‌توانستم مغازه را رها كنم. وقتی سایه نزدیكم شد فهمیدم میلاد است. او با چاقو به سمتم حمله كرد و قصد سوءاستفاده اخلاقی از من را داشت. خیلی ترسیده بودم. به او گفتم چه كار داری كه دیدم شلوارش را در آورده است و پی به نیتش بردم. ترسیده بودم و با چاقویی كه در مرغ فروشی بود سریعا به او هجوم بردم و ضرباتی را وارد كردم كه یادم نمی‌آید به كجای مقتول خورد و چند ضربه بود. جسدش را در ماشین پدرم گذاشتم و در اطراف كهریزك رها كردم. »
صحبت‌های وحید در حالی مطرح شد كه به گفته پزشكی قانونی ضربه‌های چاقو بر حساس‌ترین قسمت‌های بدن میلاد فرود آمده بود.
صبح دیروز اولیای دم میلاد از ابتدای جلسه برای قاتل درخواست قصاص كردند  این جلسه دادگاه در حالی برگزار شد كه در جلسات قبلی وحید نیت سوءاستفاده جنسی میلاد را مطرح نكرده بود و در این جلسه به زبان آورد. در انتها قضات وارد شور شدند تا برای متهم تصمیم‌گیری كنند
عبارات کليدی: قتل, تجاوز
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: حوادث
کد: ۱۶۴۵۴۵
انتشار: سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
ساعت: ۱۰:۰۵
منبع: روزنامه اعتماد
کد توليد: ۸۸۸۸