شر و مریل استریپ
شر و مریل استریپ
همبازی شدن دوباره شر و مریل استریپ پس از ۳۴ سال
شر، خواننده افسانه‌ای، ۳۴ سال پس از ساخت فیلم «سیلک وود» بار دیگر با مریل استریپ همبازی می شود.
به گزارش کیوسک تایمز «شر/Cher» پیش از این در یکی از توئیت‌هایش به صورت ضمنی به بازی در دنباله فیلم موفق «ماما میا» اشاره کرده بود اما حالا خبر پیوستن او به «ماما میا: دوباره شروع شد/Mamma Mia: Here We Go Again» رسما توسط کمپانی یونیورسال تایید شده است.
«مریل استریپ/Meryl Streep»، «کالین فیرث/Colin Firth»، «آماندا سیفرید/Amanda Seyfried» و «کریستین بارانسکی/Christine Baranski» همگی در قسمت دوم که توسط «ال پارکر/Ol Parker» نوشته و کارگردانی می‌شود، بازی خواهند داشت. این دومین بار است که شر پس از ۳۴ سال که از ساخت فیلم «سیلک وود/Silkwood» می‌گذرد در مقابل مریل استریپ نقش‌آفرینی می‌کند.
فیلم در زمان جلو و عقب می‌رود تا نشان دهد روابطی که در گذشته شکل گرفته چگونه بر زمان حال تاثیر می‌گذارد. «لیلی جیمز/Lily James» نقش جوانی‌های شخصیت «دانا» را بازی می‌کند. نسخه‌های جوان «رزی» و «تانیا» هم توسط «الکسا دیویس/Alexa Davies» و «جسیکا کینان وین/Jessica Keenan Wynn» تصویر خواهد شد. «جرمی ایرواین/Jeremy Irvine»، «جاش دیلان/Josh Dylan» و «هیو اسکینر/Hugh Skinner» هم به ترتیب نقش جوانی‌های «سام»، «بیل» و «هری» را بازی می‌کنند.
فیلمبرداری از ماه سپتامبر (شهریور) در کشورهای انگلیس و کرواسی آغاز شده است.
گفتنی است فیلم اول که با نام «مامامیا» در سال ۲۰۰۸ به صورت موزیکال و خیلی جمع و جور ساخته شده بود، فروش دور از تصور ۶۰۰ میلیون دلاری را در گیشه جهانی تجربه کرد. قسمت دوم قرار است ۲۰ جولای ۲۰۱۸ روانه پرده سینماهای جهان شود.
این اولین نقش سینمایی مهم شر پس از فیلم موزیکال «Burlesque» محصول سال ۲۰۱۰ است که در آن با «کریستینا آگوئیلرا/Christina Aguillera» بازی داشت.
عبارات کليدی: سینمای جهان, چهره‌ها, شر, مریل استریپ, ماما میا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۴۰۲۰
انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۰۹:۳۹
منبع: ورایتی
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵