لوسی
لوسی
قسمت دوم «لوسی»‌ ساخته می‌شود
به گزارش کیوسک‌تایمز «لوسی/Lucy» فیلمی بود که «اسکارلت جوهانسون/Scarlett Johansson» را به سطح بازیگران «قابل سرمایه گذاری»‌ ارتقاء داد و ثابت کرد او می‌تواند نقش اول یک فیلم بلاک-باستر و بفروش ابرقهرمانی باشد. اینکه چرا این امر باعث نشده فیلمی مستقل براساس شخصیت «black Widow» که او نقشش را در مجموعه فیلم‌های «انتقامجویان/Avengers» ایفا می کند ساخته شود،‌ جای سؤال دارد اما لا اقل باعث شده ساخت قسمت دوم «لوسی»‌ در دستور کار قرار گیرد.
«لوک بسون/Luc Besson»‌ که بیش از همه برای ساخت فیلم «لئون: حرفه‌ای/Leon: The Professional» شناخته شده است،‌ در حال کار بر روی فیلمنامه قسمت دوم است. او زمانی «لوسی»‌ را ساخت که کمپانی فیلمسازی‌اش «Eurocorp» در حال ورشکستگی بود. او ۴۰ میلیون دلار برای ساخت آن فیلم هزینه کرد. سرمایه‌گذاری‌ای که جواب داد و لوسی دربازارهای جهانی بیش از ۴۶۳ میلیون دلار فروخت. اما پروژه بعدی آنها که اثری فانتزی به نام «Valerian: A City Of Thousand Planets» نام داشت با بودجه هنگفت ۱۷۷ میلیون دلاری یک شکست تمام‌عیار در گیشه بود و باعث شد این کمپانی اعلام کند که پس از این صرفا فیلم‌های علمی-تخیلی و اکشن‌های دلهرهآور جمع و جور را تهیه خواهد کرد و سالی دو سه فیلم به زبان انگلیسی می‌سازد. حاصل این سیاست‌ها شده است ساخت فیلم «لوسی ۲».
با اینکه لوک بسون فیلمنامه را تمام کرده و مشغول بازنویسی آن است اما هنوز اعلام نشده که آیا اسکارلت جوهانسون به این فیلم بازمی‌گردد یا اینکه با توجه به اتفاقاتی که در انتهای فیلم اول رخ داد،‌ اصلا امکان بازگشتش وجود دارد یا نه. تاریخ اکرانی هم برای آن مشخص نشده است. تنها چیز قطعی این است که لوک بسون قرار است ماه آینده فیلمی با یک قهرمان زن و براساس ایده‌ای اوریجینال نوشته خودش را کلید بزند.
عبارات کليدی: سینمای جهان, لوسی ۲, اسکارلت جوهانسون, لوک بسون
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۲۹۲۸
انتشار: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۲۲:۵۴
منبع: Slashfilm
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵