پورشه ۹۱۱
پورشه ۹۱۱
توفان پورشه ۹۱۱ در جهنم سبز/ رکوردشکنی فراتر از لامبورگینی
پورشه ۹۱۱ GT۲ RS نه تنها قدرتمندترین ۹۱۱ تاریخ است بلکه یکی از سریع‌ترین خودروهای پیست نوربرگ رینگ نیز محسوب می‌شود.
علاوه بر این، ۹۱۱ GT۲ RS همچنین سریع‌ترین خودروی تولیدی دیفرانسیل عقب در جهنم سبز بوده و توانسته یک دور پیست ۲۰.۶ کیلومتری را تنها در ۶ دقیقه و ۴۷.۳ ثانیه طی کند.
 به لطف این رکورد،سوپرکار پورشه اثبات کرد تنها ۱.۴ ثانیه کندتر از سوپرکار الکتریکی NextEV Nio EP۹ در نوربرگ رینگ بوده و سریع‌تر از خودروهای مشهور رادیکال SR۸LM، لامبورگینی اوراکان پرفورمنته و دیگر محصولات پرفورمنس بالا  است.معاون بخش موتور اسپورت و خودروهای GT پورشه می‌گوید: در زمان آغاز فرایندهای توسعه خودرو ما هدف دست‌یابی به رکورد زیر ۷ دقیقه و ۵ ثانیه را برای این خودرو در نظر گرفتیم. بهبود ۱۷.۷ ثانیه‌ای این رکورد به لطف تجارب مهندسان، مکانیک‌ها و رانندگانی بوده که نشان‌دهنده تیم پرفورمنس فوق‌العاده قوی‌ای هستند.
پورشه برای ثبت این رکورد عالی از دو راننده با نام‌های لارس کرن و نیک تندی استفاده کرده است. البته لارس کرن بود که این رکورد خارق‌العاده را در ساعت ۷ و ۱۱ دقیقه عصر روز بیستم سپتامبر ثبت کرده است. پورشه شرایط بیرونی برای ثبت این رکورد را ایده آل توصیف کرده و سرعت متوسط خودرو در زمان ثبت برابر با ۱۸۴.۱۱ کیلومتر در ساعت بوده است.
عبارات کليدی: پورشه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: خودرو
کد: ۱۶۲۶۲۶
انتشار: پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۱۲:۲۴
منبع: پدال
کد توليد: ۸۸۸۸